Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi alakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi alakulhat ki egy svéd fiú és egy magyar lány ismeretségéből?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nemrég megismerkedtem egy svéd 20 éves fiúval. Rengeteget beszélünk, kamerázunk, szóval nem egy kopasz, öreg bácsi ül a másik gépnél.

Kézilabdás, szereti a matekot, egy átlagos 20 éves fiú.

Szerintetek összejöhet az, hogy találkozunk? Majd 1-2 év múlva, ha még tartjuk a kapcsolatot... Volt már valakivel ilyen? Számomra ez nagyon izgalmas és új. Mit gondoltok?


2011. jan. 27. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kezdetben izgalmas. Szerintem keress itthon párt. De tényleg. Úgy is találsz :)
2011. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pff. Semmi értelme, te úgyse mész oda ő úgyse jön ide. Hamarosan abbahagjátok és te elfelejted, vagy nem hagyjátok abba de akkor meg a legszebb éveidet pocsékolod el. Úgyis jön majd egy itteni srác akivel összejössz.
2011. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még több Gripen vadászgép vásárlása (gondolom) :D
2011. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Grippenes vagyok :)....gondoltam írok vmi normálisat is :D. Szval....ez nagyon sok mindentől függ. Elsősorban szerintem attól, hogy mennyire tehetitek meg, hogy valamelyikőtök kiutazzon a másikhoz(pénz, idő, stb...)...ha nem lehetetlen, akkor szerintem simán összejöhet (én ugyanígy jártam két évig egy angol lánnyal - mármint, hogy kimentem hozzá, együtt is laktunk, stb.)


Tudom milyen érzés ez...az ember el sem hiszi, hogy megvalósulhat...pedig igenis realizálódhat a dolog, ha a feltételek adottak...ha nem...akkor kellő elszántsággal, és kitartással előbb-utóbb akkor is összehozhatjátok. Fiatalok vagytok mindketten, kipróbáljátok, ha műxik fa..a, ha nem, hát majd jön vki más ;)


24/F

2011. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy néger baba
2011. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 R. istván ***** válasza:
SIKERÜL HA AKARJÁTOK,ITTHON AZÉRT "GYAKOROLJ" MÁS FIÚVAL.
2011. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

IKEA :D :D :D


na jó, viccet félre téve.

sajnos az ilyen kapcsolatok viszonylag hamar "elkopnak", egyre kevesebbet fogtok beszélni és később nem fog nagyon izgatni ez a dolog.

de, ha mégsem így lenne, és néhány év múlva lehetőségetek nyílik rá, vagy véletlenül egymás háza tájára keverednétek, akkor találkozzatok.

viszont, ne lovald bele magad túlságosan, azért nézz szét itt is, biztos van más, közelebbi, kedvedre való fiú.

2011. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem összejött:-)

Helyzet ugyanaz, csak német pasi.

Cam, telo minden.mivel ez nyár volt, hát meglátogattam 2 hétre.hát azóta magyarországot látogatom nagy ritkán:-)

Kitartás és bármi összejöhet:-)

Hallgass a szívedre!

20/L

2011. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szex síelés közben XD
2011. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!