Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiú-cigány lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiú-cigány lány?

Figyelt kérdés
Ma orvosnál voltam, és ott volt egy nagyon szép :$ cigány lány, elég kulturáltnak tűnt, nem ordibáltak hangosan stb :D. Megfordult a fejemben futólag, hogy itthon mit szólhatnának hozzá... Nektek mi a véleményetek erről?
2011. szept. 19. 13:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
66%
Lenne,egy sodrott ivadékod.
2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
ez csak képzelődés. nem tervezem, hogy kezdenék cigánnyal de minden megeshet.
2011. szept. 19. 13:14
 3/51 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy nálatok mit szólnának hozzá, mi nem tudhatjuk. Nálunk soha nem volt ez porondon, engem kicsi koromtól kezdve arra tanítottak, hogy az embert a belső alapján ítéljem meg, bármilyen közhelyesen hangzik is ez. Nálunk nem volna belőle gond, viszont kivágnának, ha egy alkoholistával, egy olyannal állnék össze, aki ver, vagy lop, csal, hazudik.
2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
29%
Nekem semmi rossz, de most biztos fogod másoktól kapni a dicséreteket...:S
2011. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
81%

Személyes tapasztalatom azt mondatja, hogy NE.

Én is jártam cigánnyal, aki úgymond beilleszkedett. Tényleg nem vetted volna észre a különbséget, csak annyit, hogy nem volt fehér a bőre. Na de amikor veszekedés volt, akkor aztán előjött a cigány vére, annak minden kellékével. Amikor először megtapasztaltam, azt hittem megbolondult, vagy valami, annyira kifordult önmagából. Üvöltés, káromkodás, csapkodás, sosem tapasztaltam még ilyet. Előfordult még 3-4 alkalommal(semmiségek ürügyén), és megszabadultam tőle. Azóta soha még csak a közelébe sem megyek cigány lánynak, és ahogy hallom, másoknak is hasonló a véleménye.

2011. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%

Hát én óva inteném a fiamat. Az hogy cigány az egy dolog.(Lehet rendes, dolgos! )De vajon a lánynak a családja, hogy fogadná, hogy egy magyar legény udvarol a lányuknak? :D

Egy igazi, vérbeli cigány családnál a hagyomány nagyon fontos dolog. Lehet, hogy megkergetnének!

Az ismeretségi körömben viszont van egy házaspár ahol a srác cigány a lány pedig magyar. Az esküvőn összeverekedett a 2 öröm apa, viszont a házasságuk közel 30 éve szilárd és stabil.

2011. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy megfelelő családi háttérrel rendelkező cigány lánnyal, aki tud viselkedni, azzal alapvetően sok szülőnek semmi baja nem lenne, ha csak nem kifejezetten rasszista.

Főleg, ha az illető lány még szép is és ad magára.


A gond inkább a szocializáció és a családi háttér különbözőségén múlhat...bár valószínűleg, azért az első reakció az a meglepődés lesz.


Amúgy a cigány lány családja meglehet sokkal kevésbé lenne elbűvölve Tőled.. :)

2011. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
5%
erre van egy jó közmondás,ki milyen rózsát szakít olyat szagol, van aki az édeset van aki a keserűt szereti, de azt mondják ,hogy a cigány pu...ci finomabb,mint a ...!!!XD
2011. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
26%

"Na de amikor veszekedés volt, akkor aztán előjött a cigány vére, annak minden kellékével."


Szerintem ez egy magyarra is elmondható ugyanúgy. Egy magyar lány is káromkodhat, meg csapkodhat. Főleg, ezek a "proli" fajták, akik már sokban hasonultak a cigányokhoz...

2011. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
65%
még bottal se
2011. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!