Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a mobilom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a mobilom az egyik fiú pedig megtalálta és aztmondta hogy akkor adja vissza ha levetkőzök neki és fogdoshat. Szerintetek mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés
elég drága volt a mobil és nem rég kaptam és szerintem a szüleim eléggé mérgesek lennének.
2011. jan. 27. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Engedd meg neki, és amikor oda kerül a sor, akkor szépen lerendezem a csávót, csak adj infókat, hogy hol és mikor.
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, tényleg segitek.
2011. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

mond meg neki, hogy paraszt


ne foglalkozz vele, majd isszaadja


előző: az erőszak nem segít, attól lesznek a komisz kisgyerekekből tapló állatok

2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit, ne is figyelj rá. Ha viszont ezután sem tágít, akkor szólj a szüleidnek!
2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
mond a szüleidnek azt hogy ellopta, és ezt mondta hogy csak így kapod vissza. De szólj a szüleidnek leginkább, mégha mérgesek lesznek, akkor is
2011. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel azőrsön,ha biztos vagy hogy nála van,ha nem akarod hogy fogdosson,lehet hogy ő ellopta hogy ezt megtehesse veled,volt-e alkalma ellopni?
2011. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Jelentsd fel:

1) ellopta

2) pedofil gci

2011. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj a szüleidnek.Nekem nincs gyerekem nem az anyatigris beszél belőlem.
2011. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha átmész undorító k*rvába, akármennyire drága mobil, akkor magaddal kell tükörbe nézned minden nap, nem egyszerű dolog. Ráadásul a szüleid nem a pénzt szeretik és téged használnak, hanem remélhetőleg fordítva.
2011. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

mond el a szüleidnek, mindenképp!


másodsorban pedig fenyegesd meg a srácot, hogy te meg feljelented, mert ez lopás, zsarolás, plusz pedofília, ha már elmúlt 18

2011. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!