Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, amikor azért ódzkodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor azért ódzkodtok az alkalmi szextől, mert féltek, hogy miként reagál rá a környezet, akkor miért nem csináljátok azt, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Sok lány van, akit titokban vonz az alkalmi kapcsolat, de nagyon félnek a többi ember reakciójától, ha tudomásukra jutna. Szinte minden esetben, amikor így történik, a férfi partner egy nagydumás, műmájer fazon szokott lenni, aki eldicsekszik a haveroknak a csajról és nemsokára a fél város tudja, a lány pedig joggal érezheti kellemetlenül magát.Azonban:

Ha már egyszer tényleg egy bizalmas dologról van szó, akkor a lányok miért nem keresnek egy olyan partnert, aki megbízható? Sok olyan fiú van, aki csendes és visszahúzódó, épp ezért esélye sincs ilyenre. Ugyanakkor élete egyik legnagyobb élménye lehetne, ha egyszer sikerülne neki is és sokkal biztosabban titokban tartaná.

A másik szempont pedig lehetne az is, hogy a nagyon machok általában nem is olyan nagy számok az ágyban, mivel jobbára csak magukra figyelnek, a partnerükre nem. A fentebbi esetben viszont garantált lenne a kölcsönös örömszerzés, vagyis rosszul már nem sülhetne el a dolog.

A kérdésemnek nincs személyes vonatkozása, kizárólag a véleményekre vagyok kíváncsi.


2011. jan. 27. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. lehet, hogy az ilyen szempontból nem vonzó srácokkal egyszerűen nincs értelme

2. ha én ritka sikert érek el, nem titkolom

3. egy megbízható ember is minek törődne egy olyan partnerrel, aki csak a jobb kezét pótolja

2011. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok qva.
2011. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére engem nem vonz az alkalmi kapcsolat, de a szempontjaiddal se nagyon értek egyet. Falun, iskolában, munkahelyen terjed a pletyka és nincs az a "megbízható" pasi, akiről ne derülne ki, hogy kivel kavart. A csendes és visszahúzódó fiúkat meg amúgysem tekintem férfinak. Maradok tisztelettel monogám.
2011. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy lány nem ribanc attól hogy belemegy egy egy éjsazkás kapsolatba bele megy de ha egy fiu akkor már hű de menő hát a f@szt egy lány is ember szükségletekkel.
2011. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

basszus.

egy. azok akik visszahúzódóbbak,az ágyban is azok lesznek.nekem férfi kell.

kettő.ha belemennék egy ilyenbe,akkor se mennék bele.szóval,ha megbízok a másikban és még vonzódom is hozzá,hülye lennék belemenni.a lányok ilyenkor már valahol az eljegyzésnél járnak gondolatban,ezt jobb ha tudod.és olyannal meg nem lesz alkalmi kapcsolatuk.


amugymeg ha egy éjszakáról lenne szó,akkor valami szexistennel feküdnék le és valami másik városban.

2011. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mekkora balf@szok vagytok azt hiszitek minden csaj egy nyafka kis esküvőről áradozó nyáladzó személy. Sztem ez nem így van én pl utálom az eskűvőt nyáladzást plüss macikat és a nyafkaságot stb. Másik meg ha egy lány sexel alkalmi kapcsolatban nyugodtan tegye de nem kell szét árasztania a hírét ahogy egy menőző szánalmas pasinak sem aki ettől érzi magát nagynak hány csajt dugott meg.
2011. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekelne hogy ki mit gondol, akkor nagyobb, távoli városaban egyéjszakázok. Nem gondolom, hogy ettől riba.nc lennék.


Egyébként az, akiről úgy tűnik hogy macsó, nem mindig az...minden kaladot beszoroz 3al, úgyse tudják bizonyítani a haverok.

2011. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tegnap 19.45

Egy egyéjszakás kalandnál titokban már az eljegyzésnél jár?

Na ne viccelj már! Az egyéjszakás kalandok közül szinte egyik sem végződik esküvővel, de még csak komolyabb együttjárással sem. Ezt belül minden lány tudja.

2011. jan. 28. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam a szex nem olyan szükséglet, mint a napi sz*rás, bár arra is csak otthon vagyok képes. Igaza van a 19:45-ös válaszolónak, legalábbis rám igaz, amit leírt, nagyon jól fogalmazta meg.
2011. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már miért lenne igaza? Egy kis rész esetében talán. De most öszintén: hány fiúval szeretkezik egy lány, mire végül megállapodik? Merthogy az esetek legnagyobb részében jópár fiúval megtörténik, mire megállapodik.
2011. jan. 28. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!