Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez lehet akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez lehet akár kizáró ok is?

Figyelt kérdés
Adott egy alapjában véve csinos, igényes, jó alakkal és szép arccal rendelkező lány, tehát minden rendben van vele, kivéve az, hogy kicsit ferdék a fogai.. Előfordulhatna az, hogy ezért nem járnátok vele??
2011. jan. 27. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést, mintha előbb tették volna fel. Kb 6-8 kérdéssel ezelőtt.

Olvasd el a válaszokat.

Amúgy nem kizáró ok. Sőt.

2011. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fogaz akkor nem gond.
2011. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiaba mondjak, hogy a noi logika olyan, mint a feher hollo. Allitolag letezik, de meg soha senki nem latta.


(gyengeelmeju jogvedok kedveert: es nem a noi nem kategorikus elitelese, csak erzekeltetem mennyire banalisan ostoba eme kerdes.)

2011. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem kiáll a fogam és elég nagy is, egyébként csinos vagyok, de volt már olyan hogy beszóltak, hogy szép lány, csak a fogai nem need... Mindenesetre van egy 3 éves kapcsolatom:)
2011. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 __krisz__ ***** válasza:
mind1
2011. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!