Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-19 éves lányok! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok! Nálatok kizáró ok, hogyha a fiú fiatalabb?

Figyelt kérdés

És ha ez nemzavar, akkor hány évvel lehet fiatalabb, ami még belefér?

Kort is légyszi


2011. aug. 8. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
max 1 év
2011. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha a srác idősebbnek néz ki és érettebb, miért lenne probláma? 17-19 között sztem reális ha 2 év különbség van..nem rossz az..ha meg szereted is, akkor meg amugy sincs baj
2011. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem:$:D
2011. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 22 lány vagyok és szeretem a fiatalabb fiúkat...jó nem sokkal...de 1-3 év belefér :) később 30 felett pedig akár 5-8 év is.
2011. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23 éves korig kb gáz ha fiatalabb a pasi...nekem volt fiatalabb pasim,és velem egykorú,de a tizenéves pasik még elég éretlenek...kivétel erősíti a szabályt,bár olyannal még nem találkoztam...
2011. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hááát. engem zavar. ez van. még 1 év talán beleférne... de csak nagyon kivételes esetben.
2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szia :) én csak 16 vagyok,de azért bátorkodom írni :) Szerintem egyáltalán nem gáz abban az esetben,ha a srác nem úgy néz ki mint pl.Justin Bieber..:D Nem azért írtam őt,mert utálom( bár nem szeretem.) ,hanem mert ő pl még nagyon kisfiús testalkat és arc...Ha egy férfiasabb alkat a srác,és az arca is megnyerő,akkor nem gáz ha fiatalabb szerintem. :D
2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz elég érett gondolkodásúnak-viselkedésűnek kell lennie. Én 18/L vagyok, nemhiszem h egy 16 éves beleférne a képbe...
2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igen, nálam kizáró ok. 18
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19 vagyok és nem tudom miért (nem vagyok pedofil :D) de én pont a fiatalabbakat részesítem előnyben. Most is egy 1 évvel fiatalabb fiúval vagyok együtt, aki tényleg sokkal normálisabb gondolkodású és felfogású, mint a tőle sokkal idősebbek.
2011. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!