Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel, hogy kevés szex számára ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

21 vagyok, barátom idősebb több, mint 10 évvel. Általában és megyek hozzá hétköznap esténként, de csak heti 1-2szer mert későn ér haza a munkából. Ilyenkor vacsi, beszélgetés máris késő van. Általában, hogy kezdeményezzek előveszem a szerszámát és orálisan kedveskedek:) Ezután nem viszonozza, mert hogy fáradt(csak akkor ha külön kérem). Tehát annyiból áll, hogy hazajövök úgy, hogy nincs szex, csak ő elégül ki.Hétköznap sosem alszom ott nála, mert hajnalban kel.


Hétvégén van egyedül rendes nemi életünk.


Nekem ennél több kell. Mondtam már neki többször is hogy hiányzik, de este mikor szinte alig lát az álmosságtól nincs szívem nyaggatni...

Más is van így ezzel? Vagy örüljek ennyinek is? Vagy szakítsak? 4,5éve együtt vagyunk. Összeköltözés nem jöhet szóba sulim miatt.


2011. jan. 27. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mit dolgozik hajnaltól késő estig?
2011. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
régebben más volt?mert elég régóta vagytok együtt ahogy írtad
2011. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szal házhoz mész és kielégíted, minezt ingyen... Elég gáz. Biztos nem csinálnám, ha fáradt ha nem. Ha nem hajlik a kezdeményezésre, ölelés, simi, csók, akkor a környékére se mennék a szerszámának. Majd rájön. Ha 4,5 év után ennyire futja tőle keress jobbat. Másrészt meg ne te udvarolj, neki kellene. Ha nem keres, te minek mész fel hozzá? Még ha későn is ér haza.... Legyél nő, és ne alázd meg magad így.
2011. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy megértő, és találkozzatok csak hétvégén. Te is nagyobb örömmel fogsz menni a találkozókra, ha jobban hiányzik, és ő is nagyobb örömmel fog fogadni, ha nem nyaggatod őt hétközben.
2011. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na és ha más nincs ezzel így? Nekem pl. mindig elég volt heti 1-2 alkalom, pedig nagyon tudom élvezni. :)

Nem vagyunk egyformák. Ne mások igényeihez mérd a tiédet. Egyáltalán nem kell belenyugodnod a helyzetedbe! Ilyenkor mindenképpen meg kell beszélni, hogy hogy lehetne kompromisszumot kötni ilyen téren. Neki egy kicsit többet kell nyújtania, te pedig vedd figyelembe, ha tényleg nagyon fáradt. Amit el is hiszek, ha hajnalban kel és késő este ér haza.

Viszont szerintem ilyenkor ne elégedj meg azzal, hogy csak te kényezteted orálisan, hanem néha várd el a viszonzást is!

2011. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De meg tudlak érteni! Én is 21 éves vagyok, az én párom több mint 10 évvel idősebb tőlem. Nagyon sokszor kezdeményeztem én, bár azzal nem volt gond, hogy csak ő elégül ki (ezt sosem hagyná), de sokszor elutasított, merthogy fáradt(szintén a munkától) . Először sokáig próbálkoztam, mert én is keveseltem a szexet, majd leültettem és elmondtam neki, hogy ez nekem nem pálya, többet igénylek, és néha jól esne ha ő kezdeményezne, majd ő is elmondta, hogy nagyon kíván, de néha annyira fáradt, hogy még csak föl sem állna.. Megértettem, nem nyaggatom, megvárom míg kipihent. Így most kb 3-4 naponta van szex, amitől többet is szeretnék, de így annyira jók az együttlétek, hogy nem bánom:) Próbáljatok kompromisszumot kötni, mindent meg lehet oldani! Ezen ne bukjon a dolog!
2011. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj, ismerős kicsit a helyzet. Az én párom 10 évvel idősebb nálam. És ez eleinte nálunk is gond volt (volt, h két-három hét alatt egyszer voltunk együtt). Mikor szóvá tettem, csak annyit kérdezett, h 'miért, ez furcsa?'. Elmondtam neki, h igen, mert pasiból van (én előtte csak olyan pasikkal találkoztam, akik állandóan szexelni akartak.) Erre azt mondta, h valóban pasiból van, de nem 20, hanem 30 évesből, és neki már nincs akkor igénye rá. Mindegy, néha még utána feszegettem a témát, meg próbálkoztam mindenfélével, és kiderült, hogy ez az igazságnak csak a fele.

Hétköznap nálunk sincs ilyesmi, pont amiatt, h olyankorra már nyűgös meg fáradt, de ezt igyekszem abszolút tolerálni. Összességében pedig heti átlag egyszer, max kétszer vagyunk együtt. Nem sok (a kettővel azért már úgy elvagyok), de próbálom beérni ennyivel, mert egyébként mindenben teljesen jól megértjük egymást.

Szóval szerintem szakítani emiatt ne szakíts, ha egyébként minden más szempontból jó a kapcsolatotok. Ha ő is kapható rá, akkor a hétvégét használjátok ki, akár többször is! :)

20/L

2011. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Régebben jobb, több volt. De szerintem ez normális. Sajnos a "friss húst" mindenki jobban kívánja...
2011. jan. 27. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik, itt mindenki a mennyiséggel van elfoglalva, csak az számít, hogy ki heti hányszor. Inkább törekednék a minőségre, hogy mindkettőnknek jó legyen és ne úgy feküdjön az egyik, mint egy darab fa. Majd ha te leszel hulla fáradt, amikor már gyereketek van és háztartást is vezetsz plusz melózol, meg fogod érteni, hogy el tudja venni az ember kedvét a fáradtság.
2011. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én megértem... egyáltalán nem háborgok neki emiatt... de ez van ha 2 ember más életciklusban van... korkülönbség hátránya
2011. jan. 27. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!