Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel, hogy kevés szex számára ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

21 vagyok, barátom idősebb több, mint 10 évvel. Általában és megyek hozzá hétköznap esténként, de csak heti 1-2szer mert későn ér haza a munkából. Ilyenkor vacsi, beszélgetés máris késő van. Általában, hogy kezdeményezzek előveszem a szerszámát és orálisan kedveskedek:) Ezután nem viszonozza, mert hogy fáradt(csak akkor ha külön kérem). Tehát annyiból áll, hogy hazajövök úgy, hogy nincs szex, csak ő elégül ki.Hétköznap sosem alszom ott nála, mert hajnalban kel.


Hétvégén van egyedül rendes nemi életünk.


Nekem ennél több kell. Mondtam már neki többször is hogy hiányzik, de este mikor szinte alig lát az álmosságtól nincs szívem nyaggatni...

Más is van így ezzel? Vagy örüljek ennyinek is? Vagy szakítsak? 4,5éve együtt vagyunk. Összeköltözés nem jöhet szóba sulim miatt.


2011. jan. 27. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is el volt laposodva kicsit a szex, párom sokszor próbálkozott de én sokszor elutasító voltam a fáradtságra hivatkozva. Aztán egyszer előbb mentem haza kicsivel és akkor megdöbbentő jelenségre lettem figyelmes, a barátnőm ott feküdt az ágyba és maszturbált. Persze a hangokból először arra következtettem hogy valakivel megcsal, de szegény csak magán könnyített. Hát nem kellett sok annyira bepörögtem, valami hatalmasat szexeltünk :))

Mint kiderült már jó ideje segít magán amikor nem vagyok otthon, mert igényli a dolgot. Ekkor fogtam fel hogy milyen önző vagyok és csak magamra gondoltam az utóbbi időben....


Azóta változtak a dolgok és többet szexelünk, igyekszek mindig a kedvében járni :)


Próbáld meg Te is kedves kérdező, mert szerintem egy pasit csak ilyen dolgokkal lehet kizökkenteni a mókuskerékből :)

2011. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azt megengedi hogy leszopd de ha teged kell kielegiteni ara mar faradt!Ez egy onzo f_sz szerintem...Gondolkozz ell azon hogy ha mar most ezt csinalja mi lesz tovab????
2011. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vond meg tőle. Ha meglilulsz is legyél vele, de ne kezdeményezz. Előbb-utóbb ő fog és ha igazi player vagy, akkor mondod, hogy bocs fáradt vagy stb. Vissza adod neki amit kaptál, átérzi legalább a helyzet rühes mivoltát. :) Akarat és fegyelem kell hozzá, de célt érhetsz! Ha pedig csak "szex" miatt, mászkálsz hozzá esténként, fejezd be! Tudja, hogy ott vagy és ki is használja, akkor is ha csak tudat alatt. Verbálisan és érintések nélkül is fel kell tudnotok izgulni. Ha ez megy, akkor a földrengető szex nem is kérdés. :)


23f

2011. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!