Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? 14/L 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 14/L 2 és fél hónapja járunk. Vajon a szerelem átalakult szeretetté?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon jól megvoltunk a barátommal.Mindig mikor találkoztunk 15x csókolóztunk és tudtuk egymásról,hogy jól csináljuk.De úgy egy hete,amikor találkozunk szinte alig csókolózunk és azt hiszük,hogy rosszul csinálunk valamit.Ezt ő is bevalota.Mikor megkérdeztem,hogy ugyan úgy szeret e mint régen,azt mondta,hogy még jobban.De én azt érzem,hogy a lángolás elmúlt.Vajon mitől van ez?
2011. jan. 28. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ha 2 és fél ÉVTIZEDE jártok, akkor felteheted ezt a kérdést. Elég nagy baj lenne, ha 2 és fél hónap alatt elmúlna a szerelem.
2011. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy napi 15-ször csókolóztok nem azt jelenti, hogy sej de nagy a szerelem, hanem hogy még nagyon gyerekek vagytok. Mi a párommal csak puiszilgatjuk egymást, kéthetente talán egyszer ha csókolózunk, mégis nagyon szeretjük egymást, immár 2 éve.

Szóval nagyon kicsik vagytok még a párkapcsolathoz, foglalkozzatok inkább a felvételivel.

Ja, másik, hogy ha 2 hónap után úgy érzed, hogy "elmúlt a lángolás", nem is szeretted őt soha. Egy szerelem évekig tart.

Meg mit csináltok jól, vagy rosszul, mi van? Ezt nem értem...

2011. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!