Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában mennyi ideig szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi ideig szerelemes az ember, s a szerelem mikor alakul át szeretetté s megbecsüléssé? Veletek hogy történt ez? Ugyanolyan jó maradt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
ez ember és kapcsolat függő. én 4 hónapja vagyok a barátnőmmel és még dúl a szerelem. nemtudunk egy filmet sem végignézni mert az első 10percben egymásra mászunk. nagyon jó
2010. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én a kérdésben arra gondoltam hogy mennyi ideig volt gombóc a torkotokban, pillangó a hasatokban..? Mert amit te mondtál inkább csak szexuális vágy;)
2010. júl. 12. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
kb 1-2 évig. de utána maradt a szeretet, a tisztelet, a megbecsülés, a megszokás. hogy van valaki, akit szeretsz és ő is viszont szeret téged, akiért érdemes élni, hazamenni, küzdeni. mert utána már csak ez marad. de van aki azt mondja, hogy a szerelmük örökre megmarad. hát van ilyen is biztosan. ez emberfüggő és kapcsolatfüggő.
2010. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gombóc a torkomban? hát max az első, második találkozás előtt, de aztán hamar oldódott a hangulat. baráti lett, és rá pár hétre szerelem is :)
2010. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a szerelem nem egyenlő a torkodban lévő gombóccal...:D:D:D
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akkor mi a szerelem?... nekem a szerelem mindig az volt, hogy ha gombóc van a torkomban, akkor szerelmes vagyok.

hogy érzitek, hogy szerelmesek vagytok?

2010. júl. 13. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:
attól hogy megszokom a páromat, nem jelenti azt h nem szerelemmel szeretem...valószinü már nincs pillangó a gyomromba és gombóc a torkomban...ez lehet h max egy két hétig van igy...aztán? már akkor nem is vagyok belé szerelmes? dehogynem...megszokom a közelségét, a viselkedését...de érzem, hogy ha rá nézek, akkor igenis azt látom, hogy milyen szép, milyen jó...hogy nélküle nem is akarok élni...egyszerüen tudom és érzem hogy szerelmes vagyok belé...nem csupán szeretem...és ott a szenvedély...a vágyak...hogy hozzáérjek, szabályosan belébujjak...a gombocka a torkomba nekem legalábbis max egy két hétig van...az első randikon...
2010. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, én több mint 2,5 év után is kijelenthetem, hogy nagyon szerelmes vagyok a kedvesembe! Kissé átalakult, persze, már nem az a heves, szenvedélyes szerelem, mert a szerelem mellett más érzéseket is kaptam: a szeretetet, a bizalmat, a barátságát. Ezzel vegyült, de természetesen ezt nem tartom bajnak.
2010. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerelem nem az, mikor gombóc van a torkodban. Az a tetszés, a várakozás. De nem a szerelem. A szerelem, mikor minden tetszik rajta, belsőjét külsejét egyaránt elfogadod, mindig számíthatsz rá és minden vágyad vele lenni, örömet okozni neki(akár a saját rovásodra is). Szereted a bőre illatát,még ha nincs is beparfümözve, nem taszít a verejtéke, mindig szépnek látod, felkeléskor, szex után, smink nélkül, stb. Nem vagy rá betegesen féltékeny mert megbízol benne.
2010. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát nálam az úgy volt,hogy fél évig jártunk,azóta két év eltelt,nem vagyunk már együtt,de az alatt az első fél év alatt,annyira megszerettem őt,hogy a mai napig mindennél jobban szeretem őt,és nem is tudok mással járni,vagy másba ugy szerelmes lenni,de tudom,hogy valamikor még összehozhat minket a sors,mert eléggé közeli kapcsolatban maradtunk,nem épp baráti kapcsolatban na.Lényeg,hogy szerintem ez a szerelem átalakulása szeretetté nem csak úgy van,mert szerintem ez csak akkor lehetséges ha az érzések tényleg öszinték,és a másik kiismerése is szükséges ahhoz,hogy telejségel ,FELTÉTEL NÉLKÜL szeretni tudjuk,és átadni magunkat neki:)
2010. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!