Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha leteszteltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha leteszteltek egy lányt, hogy érdeklitek-e azt ti hogy csináljátok? Miket csináltok?

Figyelt kérdés
Msn-re nem mentek fel,hátha keres,vagy nem írtok vissza vagy mi?:D
2011. jan. 28. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lefuttatom rajta a Wildfire 5.0 programot.
2011. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen, például úgy, hogy megnézzük, ő keres-e minket. Vagy pedig mi keressük meg őt azzal a szándékkal, hogy megkérdezzük tőle, volna-e kedve eljönni velünk vhova.
2011. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

és ezt kb.meddig szoktátok "eljátszani"?Napokig?Hetekig?


És miért csináljátok?Mert tetszik a lány,és ha keres akkor gondoljátok:),hogy nem vagytok közömbösek a számára?Vagy van egy sejtésetek,hogy tetszetek neki,és ezért megvárjátok míg ő keres?:D

2011. jan. 28. 16:49
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha a fiúnak "csak" tetszik egy lány, ezt akár sokáig is "játszhatja", ha viszont szerelmes lányba, akkor úgysem bírja ki sokáig.
2011. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 bix ***** válasza:

lánytól függ. a nyomulós bulizós csajok nem szeretik általában ha félénken közelíted meg, hetekig csak beszélgettek, becserkészgeted, stb. az ilyenek a gyors, határozott pasikat keresik. odamész elhívod.


a félénkebb visszahúzódóbb lányok viszont az ilyet nem tolerálják, ott lassabban érdemes próbálkozni, akár msn en en vagy hasonlón beszélgetni az elején többet. ha sok a közös téma, és úgy érzed hogy van nála esélyed akkor érdemes megkérdezni hogy van e kedve sétálni valamerre, vagy beülni valahova. de még ha igent mond akkor is érdemes figyelni a reakciókat. folyamatosan a szemedbe néz, nagyon mosolyog, kissé zavart testbeszéd, ezek mind árulkodó jelek lehetnek.

2011. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező lány. Vagy nincs igazam?
2011. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én nem játszom ezzel:) Nem ezzel tesztelem úgy se le;) Amint fellép már írok is rá, ha nem is rögtön, de 1 percen belül van:D Akkor érhetem el azt, hogy észre is vegyen:) Majd a én olvasok belőle, hogy mit érez nem kell nekem ahoz ilyet játszani.
2011. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen elhívom randira. A válaszokat viszont speciálisan kell értelmezni: igen = talán, nem tom = nem, talán = nem, nem = talán :)

Pontosabban addig csináltam így, amíg rá nem jöttem, h egy lánynak se kellek a külsőm miatt, de ez más kérdés :)

2011. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok:D,csak azért kérdezem,mert a napokban sőt hetekben nagyon jól elbeszélgettünk,aztán tegnap óta ezt csinálja.. De miért azt nem tudom XD Ezt viszont már az elején is eljátszotta,mikor ő irt rám,vagy én rá.. Az elmúlt hetekben,napokban ő írt rám,de viszont én kevesebbszer írta rá..Sejti,hogy bejön nekem,mert említette,hogy"van egy olyan érzésem,hogy te egyre jobban kedvelsz engem:D"Aztán "gondolom",hogy most tesztel? vagy nem XD De ma is..Felkeltem mert aludtam,láttam 14:20kor bejelentkezett és mikor megnéztem az msn-t azt visszafeküdtem,és utána rá egy órára felkeltem akkor láttam,hogy 14:30kor már le is lépet:S Tegnap is aludtam délután.. 17:39kor bejelentkezett,aztán 17:40kor le is lépett..Pedig ő mindig 18:00tól vagy 19:00től szokott lenni.. Vagy ennyire elfoglalt lett hirtelen..
2011. jan. 28. 17:27
 10/24 A kérdező kommentje:
*írtam
2011. jan. 28. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!