Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Nektek mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Nektek mi az ideáloto? (pl. : szőke haj-kék szem, barna haj-barna szem, stb. )

Figyelt kérdés
Ha lehet kort és nemet is írjatok! Köszönöm elöre is a válaszokat. :)
2011. jan. 28. 22:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
magas, fekete hullámos haj és elvesztem... 20/L ja és legyen hosszú szempillája :)
2011. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

23:32

Én pont ilyen vagyok:D, igaz most kicsit rövidebb a hajam most vágattam le, de mindig behullámosodik:S

2011. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
fekete haju seggig érő hullámos dus haj, óriási cicik, vékony derék keskeny derék hosszu combok minél vékonyabb minél nagyobb cicikkel és barna bőr
2011. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek az orosz, és szerb pasik...olyan jó kis arcuk van (L):D ...meg azt is szeretem, ha a srácnak sötétkék szeme van...de akikkel eddig összejöttem, egynek sem volt kék .:D
2011. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Fekete esetleg barna haj, szem szín mindegy, magasság mindegy. Nem kell csontváznak lennie, de ne legyen rajta látható zsír felesleg. Kicsit barna bőr (nem gyárilag :D).

kb ennyi

19/F

2011. jan. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A gyárilag enyhén barna bőr nem feltétlenül az amire te gondolsz, kedves utolsó hozzászóló. :P
2011. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
kusza "rövideses" haj barna sötétbarna haj vagy szőkés barna ( de a sötétebb fajta :D ) fekete szemek :) 180centi :D ( nem tudom miért pont ennyi de ha 180 centi a fiú és ráadásul nem is vékony testalkatú olvadok.. :) )
2011. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

alacsony, homokóra-körte alkat, hosszú világosbarna haj, nagy kék szemek, pisze orr, kislányos arc.

23f

2011. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kreol bőr (mármint "spanyolosan" kreol), sötét haj, szem mindegy, de igazából a barna tetszik.Átlag testalkat, vagy egy kicsit izmos.Magasság mindegy, nekem igazából tetszenek az alacsonyabb pasik is. 23/L
2011. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kreol bőr, izmos testalkat ( nem túlzásba vitt ), szőrtelen hónalj és mellkas.

Szeme színe: mindegy

Haja színe és hossza: mindegy

Öltözködési stílusa: RnB vagy enyhébb hip-hop ( ahogy tetszik )

Ne legyen öntelt és ne legyen elszállva magától. Az önvédelmi harcot ismerje. És szeresse a barátnőjét. ( ez esetben engem :P )

2011. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!