Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek milyen tipusu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek milyen tipusu csaj jön be? Szőke/barna? Olyan akin van vmit fogni v sovány. Cm? Stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Jo eg, jo, hogy nem kerdezed hany foga legyen. Am. nalam a kulso nem szamit csak annyi, hogy egeszseges legyen, ami azt jelenti se nem tul csont se nem tul szalonna.
2011. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ízlésfüggő, nem lehet egységes választ adni. Nekem speciel a vékony alkatú, hosszú sötétbarna/fekete hajú, kis mellű, szép, formás lábú, fenekű lányok jönnek be.


24/F

2011. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja lemaradta 15/L van szőke,van rajtam mit fogni de nemvagyok duci vagy ilyesmi..ja és kék&zönd szem 163cm
2011. ápr. 12. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
járnék veled.szimpi...
2011. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eddig mindig szőke barátnőim voltak, úgyhogy szőke, akin van egykis fogni való, centit nem tudok mondani:D ne legyen olyan magas,imádom az alacsonyabb csajszikat..:)
2011. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hat nekem alatalaban mindegy a hajszin :) ha tetszik a lany

:)

a tul sovany vagy tul ducik nem teteszenek

2011. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem pl első az arc ha szép arca van akkor jó (vagy hogy mondjam)

sovány és hosszú haj fehér bőr (a hajszín mind1 ha nem ilyen természetellenes pl zöld, sárga vagy ilyen rikító piros)

2011. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az arc a legfontosabb, meg hogy ne legyen túl vékony vagy túl nagy darab.

Az eddigiek leginkább barna hajúak voltak, a szem az szinte mind1 volt, ha tud szépen nézni, és mivel elég magas vagyok(187), azért nem árt ha a lány is van min 170 körül.

19/F

2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet alacsony és legyen rajta mit fogni, de az sem baj, ha kicsit duci. A hajszín tök mindegy, csak természetes szín legyen. Tehát szőke, barna vagy akár fekete.
2011. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is az arc a legfontosabb!
2011. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!