Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is elítélendő ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is elítélendő ez a módszer, ha sikerre vezet?

Figyelt kérdés

Az egyik sráchaverom mesélt egy érdekes sztorit. Mivel élőben nem annyira sikeres, ezért a neten próbál csajozni. Sajnos azonban nem egy alkalommal elrontotta már, mert olyan régen volt már előtte lánnyal, hogy izgatottságában mindig felsült, irtózatosan feszengett és elhajtotta a csaj.

Miután elege lett ebből, megkeresett egy örömlányt(szintén a neten), és jópár alkalommal meglátogatta. Elég rendesen megkönnyebbült és már nem görcsölt rá úgy a témára.

A következő randijára már úgy ment el, hogy előtte felkereste ezt a lányt és egy jó alapos együttlétben volt része, majd úgy ment utána a randira. Össze sem lehetett hasonlítani az előző alkalmakkal, vicces és laza volt, valamint úgy sugárzott, mintha Csernobilból jött volna.

A randi teljes sikerrel zárult, ő és a barátnője azóta is együtt vannak. Természetesen a másik lányt azóta már nem látogatja.

Ti mit gondoltok?


U.i.: A srác teljesen egészséges, direkt elment orvoshoz az első barátnős szeretkezés előtt.


2011. jan. 29. 10:31
 1/7 biohazardxxx ***** válasza:
Nem egy szokványos módszer... De bevált és ha ez volt az ára hogy sikerüljön a lánnyal a randija akkor nincs gond. :) Csak a lány ne tudja meg mert félreérti és egyből dobná... bár forditott esetben én sem örülnék neki... de ha szeretik egymást és minden rendben van akkor megérte a torturát végigcsinálni prostival. 23F
2011. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogyha én lány lennék, és egyszer kitudódna, hogy a pasi, akivel összefutok, épp egy örömlánytól jött el, akkor úgy kirúgtam volna, hogy lába se érje a földet...


De ez egyéni vélemény :)

2011. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes... Elolvasva nem ereztem azt, hogy elitelnem...
2011. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem elítélendő. Az meg, hogy ha ezért dobja a lány, akkor így járt. Nem látom okát, hogy miért kéne. Mennyivel másabb egy k*rvához elmenni, mint a disco-ban felszedni egy vadidegen csajt és haza vinni? Azon érdekes senki nem botránkozik meg és nem ítéli el... Vannak emberi szükségletek és ha valaki így oldja meg, akkor így. Nem hiszem, hogy bárkinek joga lenne ítélkezni. :)

20/L

2011. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te fiú vagy, és belegondolsz h aki hozzád érkezik csaj randira,előtte egy hímringyóval volt.. neked h esne ?


azt,hogy te ezt 1 másik csajjal csinálod, akit ugye én vszeg nem ismerek.. így azt mondom ha neked ez így jó akkor hajrá


de ha én megtudnám ezt h vki velem csinált vna ilyet. :SS

2011. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10.46

Köszi!

Igazából nem volt büszke rá, pont ezért soha nem is mondaná el a lánynak.Egyébként úgy gondolom, hogy azért ez messze tisztességesebb módszer, mint amikor valaki leitetja vagy serkentőszert ad a lánynak, mert így akarja hamarabb az ágyba csalni.

2011. jan. 29. 10:58
 7/7 A kérdező kommentje:
"leitatja"
2011. jan. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!