Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, hogy két korban közel álló ellenkező nemű testvér felfedezi egymás testét és kényeztetik egymást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Neked mit jelent egy családtagod? Egy alkalmi szexpartnert, vagy egy testvért? Vérfertőzéshez pedig sok szerencsét...
2011. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
71%
ez gusztustalan... jézusom! testvérek vagytok ember!!
2011. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 x) ***** válasza:
92%
Mert egyszerűen undorító... ennyi erővel a szüleivel is csinálhatná. Amúgy az állatoknál ezt hívják beltenyészetnek.
2011. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Édes/féltestvéreknél nem véletlenül büntetendő, ugyanis vérfertőzés, ráadásul rokonnal szemben biológiai gát van az emberekben, alapból undorodnak tőle. Mostohatestvéreknél nem vérfertőzés, de sok konfliktust rejt magában.
2011. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyke vagyok, semmi alapja sincs, csak kérdeztem...
2011. aug. 16. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Keress rá néhány arisztokrata családra, akik pár száz évvel ezelőtt éltek... Jellemző volt a beltenyészet, csak hogy megmaradjanak az anyagiak, miegymás. Eredmény: maradt a pénz, és jött az értelmi fogyatékosság, különböző genetikai betegségek...

Azért családon KÍVÜL választ párt magának az ember, mert a természet így tudta leghatékonyabban megoldani a genetikai változatosságot, ezért is építette belénk az ösztönös irtózást a családtagokkal történő szexuális tevékenységekkel szemben. Aki ezt az ösztön nem érzi, arra modják (a modern orvostudomány szavaival élve): BETEG VAGY, EMBER, KERESS FEL EGY PSZICHOLÓGUST!!!!

2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem zavar, nekem ugyan nem ártanak vele, felőlem, megegyező neműek is lehetnek... az se baj ha összeházasodnak... :D

Persze mindezt csak addig tudom tolerálni, míg nem hoznak össze egy saját gyereket. Az már tényleg sok :S

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy bátyám van. kivételes a viszonyunk, imádjuk egymást. Akik nem tudják, hogy tesók vagyunk, azt hinnék szerelmesek vagyunk. De sosem néznék rá úgy, mint a szexpartneremre és ez normális testvérek között így működik. Ha valakinek akkora szexuális étvágya van, hogy lefekszik a saját testvérével, az egyáltalán nem normális dolog!!!
2011. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért elítélendő, mert testvér.
2011. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert undorító.
2011. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!