Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha orálisan kielégített egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zx10r kérdése:

Ha orálisan kielégített egy nő, akkor elkaphatok valami betegséget?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
egy egész sor nemibetegséget a HIV-től a szifiliszig
2011. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon megnyugtató.

Azért kicsit részletesebben leírnád, hogy mégis mennyi az esélye, hogy elkaptam valamit.

2011. jan. 29. 12:13
 3/26 anonim ***** válasza:
miért gondolod,hogy elkaptál valamit?van valami jele?
2011. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát nincs, de pl az aids-nek ugytudom hogy nagyon sokáig nincs is semmi jele. Meg persze nem egy átlagos lány volt hanem egy prostituált.
2011. jan. 29. 12:19
 5/26 anonim ***** válasza:

persze, szinte bármit, ami óvszer nélküli közösüléskor is, bár kisebb rá az esély.

legközelebb gumiban csináld.

2011. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a HIV nyalási utón nem terjed,de a herpesz igen.
2011. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

a szájban ugyanúgy nyálkahártya van, mint a hüvelyben.

ha egy fertőzött pasi óvszer nélkül a szájába tolta neki, ugyanúgy ott is megfertőzte mindennel, amit most te is megkaptál.

bár reméljük nem.

2011. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a logikával akkor csók útján vagy szájon át is terjedne, amire azt mondják, hogy nem.
2011. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A HIV annál jóval érzékenyebb, hogy mindegy legyen neki a száj és a hüvely közti különbség. Szájon át biztos nem fogja átadni neked, de még arra sincs sok esély, hogy Te áttudd adni neki orálisan.


Amúgy, ha nem egy világk_rvájával csináltad, akkor nem hiszem, hogy bármilyen betegséget elkaphattál tőle.

2011. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Tehát ha esetleg megvolt valamivel fertőzve, akkor se biztos , hogy én elkaptam?
2011. jan. 29. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!