Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ha egy lánynak 15 évesen megengedik h náluk aludjon a 22 éves barátja?

Figyelt kérdés
vélemény?
2011. jan. 29. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem!
2011. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Én nem akarok senkit megsérteni a válaszommal,de egyáltalán nem normális dolog hogy egy 15 éves lánynak 22 éves barátja van.Nem értem hogy egy anya hogy engedheti meg ezt.Hacsak a lány nem mondta hogy fiatalabb a srác.
2011. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez nagyon függ a lány érettségétől. Pl. Én 15 éves koromban együtt aludtam a párommal (igaz, ő 17 éves volt ekkor), és édesanyám megbízott bennünk, tudta, hogy nem csinálok a hülyeséget. A párommal fél évvel később vesztettem el a szüzességem, és azóta is együtt vagyunk (lassan 4 éve). Szóval az ott alvásból szerintem baj nem lehet (ha szexelni akarnak, azt úgyis megoldják), felügyelet alatt vannak.

19/L

2011. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
nem igazán. már a korkülönbség sem normális. egy 15 éves lánynak azért már lehetne annyi esze hogy tudja hogy mit akar az a pasi. vagy ha meg a csaj is akarja, akkor 1 kis ri.bi.
2011. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetném, hogy miért ribi az a lány, aki a SZERELMÉVEL akarja elveszíteni a szüzességét?


Hogy a kérdésre válaszoljak: a korkülönbség az, ami nem normális, szerintem ebben a korban sok ez a 7 év. Ha a fiú 16-18 lenne, akkor nem lenne ezzel semmi gond, de egy 22 éves fiú szerintem kicsit öreg már egy 15 éves lányhoz.

2011. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül öreg hozzá.

Attól hogy 22 éves még nem azt jeleni hogy nagyon komoly lenne. Én 20 éves vagyok és abszolút nem vagyok komoly, sőt az osztálytársaim kifejezetten gyerekesek. 7 év nem sok, apám és anyám között is ennyi van csak amikor megismerkedtek akkor anyám nem 15 éves volt.


Végül is miért nem aludhatna náluk a barátja, nem attól k.rva hogy 15 évesen nem szűz hanem attól hogy havonta más fiú alszik nála.

2011. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez a korkülönbség de én el sem mertem mondani anyámnak, nem túl jó a viszonyunk. még csak pettingelünk, de hamarosan az is megtörténik :) meg tudjuk oldani máshol is, nem ezen múlik, de nagyon jó lenne végre együtt aludni, nem a szexszért, csak hogy ott tudd magad mellett, átöleld, stb.

korkülönbségről meg csak annyi hogy a szerelem kortalan :) nyugodtan ítéljetek el, de amíg em élitek meg nem érthetitek.

2011. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerinted ha szexelni akar,nem oldja meg máshogy? dehogynem... akkor majd csinálják a parkban,meg a wcben... ha már itt tartanak,akkor nem lehet ezzel megfogni őket... akkor legalább felügyelet alatt vannak..és az anya akkor elláthatja a gyermekét tanácsokkal... mert jobb ha tud róla h mik a kockázatok,és hogy mi a veszélye a dolognak...
2011. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Ha az anya ismeri a fiút, és tudja,hogy nem használja ki a lányát miért ne?

Vagy ha van annyi bizalom a lány és anya között, hogy nem csinál hülyeséget...

Mennyivel másabb ha egy 18 éves fiúval aludna együtt, a legtöbb 18 éves fiúnak ugyanúgy van már igénye a sexre, a kor meg csak egy könyvjelző az életben...korántsem mutatja azt meg,hogy ki mennyire érett és felelősségteljes.

Én a mostani párommal 15 évesen jöttem össze, akkor ő már 20 volt, és igen ott aludt egy fél év után, de azt gondolom,hogy érettebb voltam mint a saját korosztályom,és a páromat pedig régóta ismertem már, és a szüleim is...ezért mondom,hogy sok mindentől függ.


20L

2011. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mindennévfoglalt? ***** válasza:

Szerintem elfogadható, ha tényleg szeretik egymást, és a srác a szüleivel is jóban van!

Én 23 voltam amikor a 15,5 éves barátnőmmel összejöttem, mert kb egy 18-20 évesnek megfelelő volt a gondolkodása, testileg nem, de nem is ez tetszett meg benne!

Az apja magas rangú katona szal otthon is katonás élet van bizonyos dolgokban! Én 4 hónap után aludhattam ott náluk, vendégszobában, és másfél év után kérdeztem meg, hogy együtt aludhatok-e a párommal!

Idősebb korban is ugyanannyi lesz a korkülönbség (40-33), akkor nem fura? Azért mert felnőttek?

Ha tényleg szeretik egymást, legyenek boldogok :)

2011. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!