Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki volt, hogy elestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki volt, hogy elestem előtte, szerintetek már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozom egy boltba, van egy srác rendszeresen bejön a boltba vásárolni.

Így volt ez csütörtökön is, árut töltöttem fel, beszélgettünk kérdezte mikor végzek.Mondtam hogy 2 órakor.

Nem mondta hogy haza hoz semmi olyat, csak ahogy mentem haza 2körül oldalra pillantottam a parkolóhoz mikor befordult egy kocsi, ez a srác volt az.

Mondta haza visz,beültem és a házunk közelében mondtam neki hogy tegyen ki a sarkon.

Kiszálltam a kocsiból mentem és olyan csúszós volt az út hogy elestem.

Én nagyon meglepődtem mert látta, kérdezte nem esett bajom?!Aztán elköszöntünk.

Félek hogy most így beégtem már nem érdeklem annyira.

Lehet hátrányom ebből?


2011. jan. 30. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges emiatt aggódnod. Bárkivel előfordulhat, hogy megcsúszik...
2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Jajj anyám... Ez ugye csak valami vicc? :D
2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha eddig érdekelted akk ezután is érdekelni fogod. Szerintem azzal h elestél nemlehet beégni.
2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem ez hülyeség
2011. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dehoogy, ez tök cuki .. ha igazából érdekled, akkor ebből a sztoriból olyan lesz, amt majd meséltek a többieknek " így ismerkedtünk meg " aklapon.. :D
2011. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha szépen, kecsesen és nőisen sikerült elesned, akkor nincs aggódnivalód. :)
2011. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 13:46

Ez jó! Amúgy ilyen tényleg van!!!:D Fel a fejjel!

2011. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13:48! Visítottam a röhögéstől..ez mekkora:D:D


Mindenkivel előfordulhat. Most gondolj bele..létezik szerinted olyan ember, aki még nem esett el soha életében? Szerintem elég ritka. És létezik olyan ember, aki ha tudja, hogy a másik elesett, onnantól másikat keres? Hát nem. Ez hülyeség. Elhiszem, hogy most cikinek érzed, de lehet hónapokkal később már jót nevettek ezen, mikor a kapcsolatotok elejéről nosztalgiáztok:)


Én egyszer egy randin kiestem a hintából:D elég cikinek éreztem én is. De a fiú inkább odafutott, és felsegített, leporolgatott...és akkor történt meg az első csók. Lehet annak így kellett történnie.

2011. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen, annyira izgulok miatta, és már alig várom hogy találkozunk hogy meg nézzem úgy viselkedik-e mint eddig ;)
2011. jan. 30. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs ebbe semmi, nem változik rólad a véleménye... képzeld magad az ő helyébe, gondolom te se viselkednél máshogy vele, ha ez vele történt volna. :)
2011. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!