Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác és a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác és a jelek szerint én is tetszem neki. Nem tudom mit tegyek. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Szemezgetünk is és sokat mosolyog rám én is rá de egyszerüen még nem beszéltünk és nem mert eddig megszólitani , az interneten sem beszélunk pedig most is fent van irtam neki de nem irt vissza :( ... Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.


16 L vagyok és ő 17...


2009. febr. 6. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok nyomulosnak tünni , de komolyan nem tudom mit tegyek kérlek segitsetek
2009. febr. 6. 17:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem írt vissza? Ha nincs ok, akkor lehet hogy az az ok, hogy nem jössz be neki.

Amúgy velem is ez a helyzet. Csak az a pasi nekem visszaír msn-en...és néha rám is ír.

Szerintem ha bejössz neki, akkor Ő is rád ír msn-en. Ha neten nem megy, akkor próbáld élőben. Ott nincs olyan, hogy nem ír vissza. Köszönj rá!:) Vissza fog köszönni. Ha mégsem, akkor biztos lehetsz benne, hogy csak szivat, és nem jelent semmit se az a szemezés. Ha visszaköszön, akkor utána már simán elkezdhetsz vele beszélgetni.

Nekem pár hónapja úgy sikerült beszélgetésbe elegyednem azzal a személlyel, hogy csak ő és én voltunk a buszmegállóban, és mindketten unatkoztunk... én leültem a padra, ő pedig köszönt és megkérdezte, hogy leülhet-e (mellém oda a padra)... aztán utána már ment a beszélgetés magától.:)

2009. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért nem válaszolt , amugy köszönni mar köszöntünk egymásnak mindig köszön amiko lát ... és eddig csak 1x beszéltem vele msn-en ... de mi történt vele nagyon ritkán van fent amugy most is csak 10 percet ült.
2009. febr. 6. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig köszön, akkor nincs gáz.:) Egyszerűen elkezdhetsz vele beszélgetni bárhol, bármikor. Hisz ha köszön valaki, akkor őt már ismered... és ha még förtölgettek is...:) Mondom... ha kettesbe tudsz vele valahogy kerülni, akkor biztos, hogy odamegy hozzád beszélgetni.


Lehethogy nem jó a netje... vagy nincs kedve fellépni, vagy nincs ideje... nem tudom, ennek sok oka lehet.(:

2009. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) amugy ez a történet hosszabb mert a tegnap beszelgettem egy osztálytársnömmel és biztos voltam hogy neki is teccik ez a bizonyos fiu de a csaj összejött valaki mással és azt kérdeztem tőle hogy hogy jöttek össze és ő azt mondta hogy régota udvarol neki de neki ez a fiu tetszett jobban aki nekem teccik most és amikor visszajöttünk vakáciorol (téli) nem tudom mi történhetett de a srác azt mondta hogy neki valaki más teccik de attol a naptol kezdett el velem szemezgetni meg minden és ez megerösitette a feltételezéseimet hogy mégis akkor bejövök neki , nah csak nem értettem meg hogy miért nem válaszol ... megharagudott valamiért?csak nincs oka rá...
2009. febr. 6. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a velemenye, hogy tuti nem szivat. Lehet azert nem irt, mert fel. marmint a kudarctol. Nem akar tul nyomulos szoveget irni, nem akar megbantani, nem akar semmi olyat tenni, amivel arthat a kapcsolatotoknak.:)

Mindenesetre drukkolok :)

2009. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!