Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók ti hogy viselitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók ti hogy viselitek el a magányt (adjatok tanácsot)?

Figyelt kérdés
Próbálkozom de nehezem megy elfogadni az állandó magányt.Van 2gyerekem de társtalan vagyok.Nemakarok kapcsolatot olyannal aki nem az esetem(amiből több tucat létezik).1et akarnák csak de egy életre minden jósággal de tudom nincs olyan férfi amilyenre én vágyok,ezért magányba burkolódzom,de hogyan lehet ezt elviselni??(úgyérzem lelkileg mindenben tökéletes ffi-val tudnák csak együttélni-lehet velem van a baj mert már túlsokat csalódtam és megundorodtam a sok rossztol)Tippeket,tanácsokat írjatok!31n
2011. jan. 31. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Marok Marcsa kell neked
2011. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nő vagyok.a végén:n-betű jelzi!
2011. jan. 31. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nehezen..

Én viszont a másik véglet vagyok, még sosem volt kapcsolatom. Ez is legalább olyan rossz, mint a sok csalódás.

Szerintem ne ítéld magad örök magányra. Megértem a csalódottságodat, de ne add fel annak lehetőségét, hogy találkozz egy férfival. Mert, ha sikerül megtalálnod az igazit, akkor ez feledteti majd az eddigi rosszat és hálás leszel magadnak is.

Amíg nem jön össze kapcsolat, addig is próbálj társalogni élőben vagy neten, bizonyos fokig ez is oldja a magányt.


33F

2011. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Józanul, de nyitott szívvel fogadd minden férfi közeledését, aki szimpatikus. Keresd és lásd meg a jó tulajdonságokat és értékeld. Létezik, de mesebeli ritkaság, hogy valaki jön és szétkap benned minden rossz érzést. Tenned kell neked is a dologért, esélyt adni és akarni neked is, hogy jók legyetek együtt. Legtöbbször idő kell, hogy a kötelék kialakuljon és nem jön létre első blikkre. Vonzalom és de tetszik érzés viszont kell és ne ásd magad annyira a lelki dolgokba, mert testiségről is szól a dolog. Egyik hozhatja maga után a másikat, de soha ne koncentrálj csak az egyikre!


23f

2011. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem először a szemléletedet, az attitűdjeidet kellene átformálni.

Nem kell elfogadnod a magányt, normális, hogy társra vágysz.


1. Azt mondod, már túl sokat csalódtál, és megundorodtál a rossztól. Ezeken a csalódásokon kellene túljutni először is, és nem továbbvinni a keserű szájízt az elkövetkező ismeretségeidre. Minden ember más és más. Miért kellene a következőnek is rossznak lenni, csak mert az előző az volt?

Addig, amíg nem tudsz egy egészséges, alapszintű bizalmat beletenni az ismerkedésbe, és reményt is, hogy normális társad lesz, addig nem is fogod megtalálni. Ezen a ponton a falat Te emeled saját magad köré.


2. "Tudom, nincs olyan férfi, amilyenre én vágyom." - Miért, már az összes férfival megismerkedtél, akár csak az országon belül? - Ugye érzed, hogy ez inkább csak önigazolás az önsajnálathoz.


3. "Úgy érzem lelkileg mindenben tökéletes férfival tudnék csak együtt élni." - Tökéletes ember nincsen, Te sem vagy tökéletes, én sem vagyok az.

Viszont lelkileg Hozzád való férfi, olyan van. Csak meg kell találnod őt.


Én a helyedben regisztrálnék néhány online párkeresőn, és elkezdenék ott férfiakkal ismerkedni. A magányt már enyhíti az is, ha érzed, akár online, de érdekelsz más embereket, és tudsz velük beszélgetni. Így akár párt is találhatsz.


DE előbb túl kell jutnod a múltbeli sebeiden, és azon is, hogy jelenleg is inkább a korábbi sebeidet nyalod, és önigazolásként hajtogatod: úgy sem menne - pedig legbelül épp úgy szeretnél társat, mint mindenki más.

2011. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végül egy kis jelképes történet Neked, kérdező. Jó példaként arra, hogy a jelenlegi gondolkodásoddal hogyan akadályozod saját magad.


"Nyuszika építkezik, de nincs létrája. Tudja viszont, hogy a rókának van és gondolja, kölcsönkéri. Ahogy megy a rókához, útközben azt gondolja, lehet, hogy nem is adja oda neki a létrát. Ahogy megy tovább, eszébe jut, hogy őt biztosan lenézi és utálja a róka, és biztos nem is adja oda neki a létrát. Még tovább megy és az is eszébe jut, hogy lehet, hogy a róka még be is fog neki szólni, hogy neki még létrája sincs. Odaér a rókához, bekopogtat, a róka kinyitja az ajtót, nyuszika pedig megszólal:"Tudod mit, róka? Cseszd meg a létrádat!"

2011. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat.Valóban kétfelé húzok-1:vágyok arra ami szerintem nincs is.2: előbbi miatt próbálom elfogadni,beletörődni, túlélni a magányt minden nap.Azthiszem valóban nyitott szemmel kell járni s közbe türni a magányt is...majd alakul v.mi.Igazábol tudom külső vonzódásnak nemszabad hinnem soha többé s eszerint választani,és visszafele is igaz mert amit észrevesznek rajtam a ffi-ak az a külsőm,sajnos..pedig ami vagyok a természet adta.És nemtartom magam szépnek,nem ez a legfontosabb 1 emberben.Inkább a lelki jóság ami megfog,s eszerint is élek.Még nem adtam fel,de addig is míg nemtalálok rá,valahogy el kewll viselni a magányt.Ezért kérdem egyedülállók,hogyan tudjátok?Nekem nagyon nehéz...de nemkell olyan akitől undorom van lelkileg, csak az kellene akire vágyok...
2011. jan. 31. 12:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Már leírtuk az előbb, hogyan oldd meg:). Tessék ismerkedni! Ha élőben nem tudsz gyakran, akkor interneten, társkeresőn! Tessék új emberekkel beszélgetni, ismerkedni, randizgatni!
2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki írta a történetet arról hogyan akadályozod saját magad. Én is ahhoz fűznék hozzá. Szóval csinálnod kéne akármit, csak ne ezen járjon az agyad. Ne ezen agyalj, hanem felszabadultabban viselkedj.
2011. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!