Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyanok rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt olyanok rajtam kívül akiknek nem lehet párjuk? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet párjuk? :O
2011. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Aszem én is ilyen vagyok, de nehéz lenne elmagyarázni.


Te hogy kerültél ilyen helyzetbe?


Am sokat mozgok, ez jót tesz. Meg próbálok zenélni tanulni. Kemény a suli is, de most szünet van. Elég nehezen viselem és nemtom mi lesz. Nagyon szeretnék már barátnőt, de sztem engem nem lehet szeretni


20f

2011. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Ezen kéne változtatni, fogadd el magad, és más is szeretni fog, nincs olyan ember akit nem lehet szeretni:)
2011. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mert olyan rondán nézek ki, h egy lánynak se tetszem. Nehezen viselem, de próbálom szoktatni magam a gondolathoz, h életem végéig egyedül maradok.
2011. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
kicsit járjatok már nyitott szemmel:) mindenkinek akad párja. az utcán is láthatjátok, kövér, csúnya, mégis van aki a kezét fogja. merthogy ezek relatív fogalmak! nem kell az önsajnálat, attól nem fogsz kelleni senkinek!
2011. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani titeket meg minden, de ha így álltok hozzá, hogy nektek nem lehet párotok, mert "rondák" vagytok, meg hogy semmi esélyetek, akkor nem is lesz soha. Pont ezért nincs, mert nem fogadjátok el magatokat. Ha meg úgy érzed ronda vagy, akkor próbálj rajta javítani, pl. ha nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor járj el futni, biciklizni, stb, ehhez még pénz sem kell, csak akarat. Ha nem tetszik a hajad, bőröd, étkezz egészségesebben, több zöldséget és gyümölcsöt, több ásványvizet, kevésbé zsírosabb ételeket (nem kell fogyókúrázni, hanem egészségesen enni). Ha az öltözködési stílusodon akarsz változtatni, ahhoz sem kellenek márkás ruhák, igaz ahhoz kell pénz is, hogy vásárolj pár cuccot... Ha a személyiségeddel van baj, akkor is neked kell lépned, neked kell nyitnod az emberek felé, ne várd hogy mások tegyenek érted, mert ez a te érdeked, és csak te tudsz magadon segíteni azzal hogy jobbá is akarsz válni, nem csak várni, hátha történik valami. Ezeket amiket leírok, lehet hogy sablonszövegnek gondolod, és mindenkitől ezt a rizsázást hallod, de hidd el hogy van benne igazság, neked kell tenned a boldogságodért..
2011. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem lehet, eddig mindenki elutasított.

Volt, hogy azt mondták legyünk csak barátok, mondom én nem barátkozni akarok hanem barátnőt.Vagy bocsi nem vagy az esetem, avgy másba vagyok szerelmes, túl jó vagy hozzám, van másik pasi aki jobb nálad stb ilyen hazugságok amik leépítették az amúgy is csekély önbizalmamat.

Olyan nem volt, hogy valaki nem utasított el.

2011. jún. 19. 16:11
 8/32 anonim ***** válasza:

Fiúk, hát mi ez a nagy önbizalomhiány?

Jó...pont én mondom, akinek nincs sok. Na de azért ennyire!? Ne legyetek kétségbe esve. Én hiszek abba, hogy mindenki megtalálja a párját. Nehéz...tudom. De adjatok időt a dolgoknak, és jönni fog valaki. És, attól még, hogy Te azt hiszed, hogy ronda vagy, attól még más láthat téged gyönyörűnek. Na és persze a lélek is NAGYON fontos. Legyetek kedvesek, udvariasak, de szenvedélyesek is...

...de a legfontosabb, hogy ne adjátok fel! Itt vagyok én is 18 évesen, pasi nélkül... de úgy vagyok vele, hogy majd csak jön valaki, aki komolyan is vesz.

2011. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt egyesek, hogy ha kezdeményeznek valakinél, akkor az majd tuti nem utasítja el, és hogy másokat nem utasítanak el, csak őt?? Miért hiszik azt egyesek, hogy MINDENKINEK az esetüknek kell lenni, mindenkinek be kell jönniük, mindenki bukni fog rájuk?? Igen, sokan elutasítanak, nekem sem az esetem mindenki, aki szembe jön velem az utcán!
2011. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Akik azt írták, h csak önbizalom kell, biztos nem olyan rondák, mint amilyenek mi vagyunk. Akkor tudnák, h tényleg csinálhatunk akármit, sose lesz párunk. Ennyire csúnya férfit soha sehol nem láttam még bnővel.
2011. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!