Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izom vs Intelligencia. Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izom vs Intelligencia. Lányok, nektek melyik jön be?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen a második. Mit kezdjek valakivel,akinek nincs józan esze? Egyébként sem tetszenek az izmos férfiak, sosem vonzottak, na de aki buta az meg főleg nem. Egyszer összehozott a sors egy buta sráccal, még 15 évesen, soha többé! Esküszöm a nevét nem bírta helyesen leírni és csak tőmondatokat értett.
2011. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
76%
Ez akkora hülye kérdés, hogy azt már el sem hiszem. Még jó, hogy az intelligencia. Mégis, mit csináljak a pasival, ha egy izomtömeg, de nem tudok vele beszélgetni..ráadásul én imádok filozofálgatni és amúgy sem jönnek be az izmos férfiak. Ne legyen vézna, de ne is legyen egy kétajtós.
2011. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
68%

A legjobb, ha a kettő együtt jár :D Legalábbis a girnyókat nem szeretem, de a butákat sem. Hiába intelligens valaki, ha külsőre nem jön be, és hiába egy Adonisz, ha kőbunkó... mindkettőből legyen valamennyi.


21/L

2011. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Kedves 12:36!

Már miért lenne a kérdés hülye? Kifejtenéd egy kicsit bővebben?

2011. jan. 31. 12:58
 5/50 anonim ***** válasza:
82%

nem vagyok oda a túl izmos pasikért, viszont a beképzelt okostojásokért sem. jó, ha van valakinek józan esze, anélkül szerintem élni is felesleges, de engem nem zavar, ha a pasi nem atomfizikus, amíg lehet vele beszélgetni, kedves, és van egy kisugárzása, ami magával ragad.

egyik fiú ismerősöm, akit azért nem tartok épp egy utolsó pasinak, hát nem egy észlény... ennek ellenére nagyon jó szándékú, kedves...stb míg egy másik srác, aki szintén nem néz ki rosszul, intelligens, de mindehhez arrogáns és egoista is.

2011. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
80%

Én is azt tapasztalom, hogy a lányoknak mindkettő fontos: a kettő együtt adja az "ideális férfit", azonban a külső (és főleg az arc, nem az izomzat) az első selejtező, szóval fontosabb is.

Sajnos aki csak intelligens, humoros, kedves, annak sokkal nehezebb párt találnia, mint aki jóképű, de a belső tulajdonságai nem igaziak...

2011. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsónak van igaza!

Egyébként kérdező, rossz lehet neked, h egyik se jellemző rád:D

Agyad tuti a kérdés alapján nincs, izmos meg biztos nem vagy, mert akkor tudnád arról is, h bejön a csajoknak:D

2011. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%

A kettő kizárja egymást?


Okos nem lehetsz a kérdésed alapján, szóval azt tanácsolom hogy ne adj alább az izmaidból, ha már azok megvannak.

2011. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy izompacsirta,de hülye sem. Nem mondom,hogy atomfizikusi intellektusom van,de el lehet velem beszélgetni sok mindenről. Meglátásom szerint a lányok az izmos férfit részesíti előnyben a vékonyabb,ám művelt férfivel szemben. Én legalábbis így vettem észre. A belső értékek nem jelentenek semmit.
2011. jan. 31. 13:20
 10/50 anonim ***** válasza:
Kifejteném persze. Bár a válaszokból rájöhettél volna magadtól is. Egy értelmes ember tudja, hogy az intelligencia igenis fontos. Senki ember fia nem fog összejönni egy buta emberrel, ha csak ő maga sem egy lángész. Szóval hiába izmos egy férfi...
2011. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!