Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a párok szakítás után jönnek rá, hogy még szeretik egymást? A 2. összejövés csak szenvedés lesz, vagy lehetne jobb is mint az első? Szakítás utáni barátság létezik? Vagy abból is lehetne megint szerelem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A problémák megmaradnak,amik korábban a szakításhoz vezetnek.De ha ezt tuldjuk fogadni,mert erősebb a szerelem és kell az illető,vele akarunk lenni,akkor működik.
2009. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én összejönnék simán a volt bnőmmel mégegyszer ha ő is belemenne... de sajnos nem akarja. szerintem létezik simán még lehet nagyobb szerelem is mint volt. persze attól függ a szakításkor mennyire bántotta meg egyik a másikat és utána tud-e még úgy ránézni mitn azelőtt... függ a történtektől...
2009. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
sztem nem érdemes még egyszer összejönni azzal, akivel egyszer már nem működöttó. egyik bnőm 3szor járt egy sráccal, de végül mindig szakítottak. ez van
2009. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy próbát mindenképpen megér, ha mindkét fél akarja...tapasztalatból mondom, hogy nálam pozitívan sült el a dolog, mikor 2.-szorra jöttem össze a barátommal sokkal mélyebb és erősebb szerelem jött létre köztünk:)
2009. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
mi is szakítottunk mert azt mondta, hogy nem úgy szeret ahogy kellene és inkább legyen vége. de pár napra rá megjött az esze mindkettőnknek hogy mégis csak jobb lenne ha megpróbálnánk megint és nem is gondolnánk erre a dologra többet. azóta együtt vagyunk és minden sokkal jobb lett. persze ez sok dologtól függ pl.: egy suliba jártok-e? távkapcsolat-e? mennyire szeret?
2009. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem járunk egy suliba, mind a ketten pesten élünk, szeret, de lehet már nem szerelemből..
2009. máj. 24. 11:00
 7/20 anonim ***** válasza:
mi történt később veletek?hasonló cipőben járok..
2010. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
szakitottunk, találkozgattunk még, majd elkezdett egy mésik lányról áradozni nekem hülye módon és megszakitottam vele a kapcsolatot...
2010. jan. 21. 21:34
 9/20 anonim ***** válasza:
és sikerült túltenned magad a dolgon? :( mi is találkozgatunk...de ááh :( sajnálom.
2010. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
jah, nem beszelek vele par honapja igy jobb
2010. jan. 23. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!