Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fogom tudni elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom tudni elfelejteni a fiút? 17/L

Figyelt kérdés
A napokban lesz 2 éve, hogy a neten megismertem egy fiút. Rögtön egy hullámhosszon voltunk ő belém is szeretett. Bánom, hogy akkoriban nem taliztunk (nem egy helyen lakunk) mert akkor most nem szenvednék. Nagyon jól kijöttünk, imádtam a humorát, de aztán egyre kevesebbet tudtunk beszélni kül. okok miatt. Aztán tavaly februárban újra elkezdtünk beszélni, de úgy éreztem, hogy már nem érdeklem annyira én meg pont akkoriban kezdtem el beleesni. Néha esténként annyit sírok amiért elrontottam (bár valamennyire ő is hibás, mert mondott olyanokat amik elbizonylatanítottak...) Vannak a környezetemben fiúk akiknek tetszek, de így, hogy nem tudok túllépni rajta, így nem is lesz senkim. :S Jövő héten lesz a szülinapja, nem tudom írjak-e neki. :/
2011. jan. 31. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Találkozzatok.
2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki hogy szeretnél vele találkozni, ez segíthet csak a fájdalmadon, valld be neki hogy szereted. És minden helyre jön:)
2011. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj neki!

De el fogod tudni "felejteni",ha akarod, csak magadban kell lejátszanod... közhely de 17 évesen gyerek az ember, ha felnőttnek érzed is magad....én néha az 1-2 évvel ezelőtti önmagamra is csodálkozva tekintek vissza, és ez így lesz míg világ a világ... Amúgy ez a felejtés, nem felejtés, mert mindig emlékezni fogsz rá, hanem túllépés,ami épít téged, ha úgy akarod le, ha úgy fel... (ami nem öl meg az erősít, azt szokták mondani)

24L

2011. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam már neki, nem jutottunk előbbre. Szóval sajnos felejtős a dolog. :( De mindig eszembe jut, hogy milyen hülye voltam és, hogy nála jobbat nem fogok találni és lehet, hogy most boldog lehetnék ha akkor másképp cselekszek...
2011. jan. 31. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá személyesen. Egy próbát megér.
2011. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!