Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyam hogy miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyam hogy miközben nyaltátok a lányt, kakiszagot is éreztetek? Hiszen közel van a segglyuk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Szarszagú lányt nem nyalogatok.

Am. nem :)

2011. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
XD Nem,volt :)
2011. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kaptál közben egy gömböt. :-)
2011. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 iDev ***** válasza:
89%
Igen, közel van, de mióta feltalátak olyan HiTech cuccokat, mint a WC papír, szappan, víz, azóta bámulatos dolgokra képes az ember.
2011. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én pl. ezért nem akarom a 69-et, aggódnék, hogy fenékszag (nem sz.arszag) miatt, ami mindig érezhető enyhén legalábbis akinek jó az orra, és közel van.
2011. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
Hihetetlen eredményekre képes egy kis víz és szappan! :-)))
2011. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Akik nem összeszokott párok és komoly kapcsolatban élnek és nem elég érettek,azoknál egyértelmű h. az meber készül egy szexre és tisztlkodik.De ahol komoly a kapcsolat és érett mindkét fél,akkor ez a dolog megbeszélhető.De egyértelmű h. előfordulhat ilyen,aki közvetlen WC után szeretkezik, hisz pl. egy házaspár kétlem h. úgy készülne egy szexuális együttlétre h. amint megkívánja amásikat akkor előtte elküldi fürödni.Ha érzed akkor ne csináld, de ha elég nyitottak és érettek vagytok akkor nem fog megsértődni ha megmondod neki h. bocs de most nem mert ezt érzed, vagy ha nagyon zavar küld el a mosdóba h. mosakodjon meg ott lent.
2011. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

én minden kakilás után megmosakszom, ha netán napközben jönne rám, akkor inkább visszatartom estig, szökőévente egyszer van olyan, hogy nem mosakszom meg utána, mert nem tudok, nincs hol, nem tudom visszatartani.


amúgy érezni a szagot, pedig én aztán mosom többször is, hagyom is hatni a szappant, mégis, ha utána megszagoljátok a törölközőnek azt a részét, lehet érezni, akárhogy van megmosva.

talán akkor nem, ha a strandon jó hosszan áztatjuk magunkat a fertőtlenítős vízben.

2011. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Chupachups ***** válasza:
100%

ChupaChups:


Nem szoktam ilyet erezni, mivel baratnom nem engedi,hogy nyaljam ha tudja ,hogy nem friss..


Erezni szerintem meg 69 nel lehet, mivel az orrod ott van 1 cm re..nekem nem tetszik a poz..dehat izlesek es pofonok.

2011. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Volt barátommal csináltuk 69ben és éreztem, hogy szar szaga van, áá fúj.
2011. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!