Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaltatok már szőrös puncit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaltatok már szőrös puncit?

Figyelt kérdés
Egyesek azt állítják, hogy szőrös puncit nem lehet nyalni mert szőr megy a szájba. A barátnőmé szőrös, és szoktam is nyalni, de még soha sem ment szőr a számba. Van még rajtam kívül aki szőrös pinát nyal?
2011. márc. 18. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott nyaljuk ahol szőrös..:D Bár szerintem is szebb,ha kopasz, de nagyon sokadlagos dolog..:)
2011. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez a Ferikeeeeee milyen fajintos 16 éves predátor... Komolyan. Remélem, nem csak a neten nagy a szája.
2011. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Eddig csak teljesen csupasszal volt dolgom, de például egy ilyennek se tudnék ellenállni:

[link]

2011. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Másodiknak üzenném, hogy tudom mit beszélek, nem kell aggódnod a magánéletem stb, miatt azért vagyok én :) Jah és kitehetnéd a nevedet, ha ekkora szád van, hadd figyeljem már én is, hogy te mit írsz.. :)
2011. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyik tetű átugrott véletlenül a nyelvemre is
2011. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, simán...
2011. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyaltam én is.
2011. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, te még hányszor jössz föl ide dicsekedni?



Amúgy én is észrevettem ezt a Ferikeee gyereket:)


Amúgy meg szánom azokat a férfiakat, akiknek csak a pihe-puha szőrtelen punc-i a nyerő. Kíváncsi lennék, hogy azok a férfiak, aki azt mondják, hogy "én csak simát nyalok, persze kicsi kisajkakkal, mert az csak úgy jó", azoknak mennyire sima és szép a hét minden napján. Erről ennyit.

2011. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Khm, ja, végülis, ha szereti az ember akkor tökmindegy milyen van neki, még tűzlabdákat is lődözhet
2011. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 crawenn ***** válasza:
Jó a szőrös is, bár nem hátrány, ha kicsit ritkítva van, beleakad a bajszom :D
2011. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!