Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom. Mit csináljak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Mit csináljak? Van egy fiú akivel ismerkedünk és úgy volt hogy lesz köztünk több is de már több mint 1 hete nem beszélünk.

Figyelt kérdés
közbe egy buliba megismerkedtem egy másik fiúval. Aki többet szeretne és elvileg "komolyan" gondolná. Stb nem tudom mit csináljak? Nem akarom megbántani egyiket sem.
2011. febr. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem keres a másik fiú, mert nem akar tőled semmit mégsem. Hagyd a régit, foglalkozz inkább az újjal.
2011. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy még 1 hete nagyon szerette volna ha talákozunk meg minden..nem tudom..:/
2011. febr. 1. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Találd ki melyik tetszik neked jobban és arra koncentrálj. Ennyi.
2011. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mondom mert már én is csináltam ilyet. Egy lánnyal neten megismerkedtem, a távolság sem volt olyan vészes köztünk, de aztán mégis visszakoztam mielőtt tényleg lett volna köztünk valami és végül nem is találkoztunk soha, meg csak 1 hónap nem beszélés után mondtam meg neki hogy inkább hagyjuk. Már bánom. Szerintem te is szerencsés vagy, ha egyáltalán ennyit kapsz majd ettől a fiútól hogy elmondja neked hogy nem akar tőled semmit.
2011. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá az elsőnél, nem a kőkorban vagyunk, ha akar talizni, és Te elhívod, egy héten belül kell tudnia azt mondani, h ekkor v akkor ráérek, ha azt mondja, h nem tudja, majd még kitalálja, akkor felejtsd el az elsőt és fogadd el az új hívását ;)
2011. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen..:( elég furcsa hogy mostanába nem ir..máskor szinte minden nap beszéltünk..

köszönöm hogy irtatok.:)

2011. febr. 1. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!