Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások előtt nem mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások előtt nem mondja, hogy szeret. Ha úgy van a helyzet (internet, mikrofon), inkább leírja a beszélgetés végén. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Múltkor együtt mentünk haza egy helyről, még 2 haverja is jött velünk a kocsiban. 2 hét múlva találkozunk csak atól számítva. Nem volt ám nagy ölelgetés, csókolni is csak úgy csókolt meg, hogy háttal volt a kocsinak, mikor kiszálltunk. Semmi hiányozni fogsz-érzést nem láttam rajta. Mit gondoltok?

Azt meg, hogy leírja csak, úgy gondolom, hogy ha szégyelli vagy "ciki", ha a szülei is hallják, akkor inkább sehogy se mondja...

Meg lehet kímélni a "hisztis p*csa" jellegű kommentektől, mert neki ezt egy szóval sem említeném, mindig figyelek hogy megértő legyek. Nem problémázom semmin.

De magamban azért csak zavarhat a dolog...:)

19/l, 22/f


2011. febr. 1. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem őszinték az érzései.
2011. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
en ket eve vagyok hazas de hozzateszem meg csak 22eves vagyok. az en ferjem mai napig sem mondja tarsasagban hogy szeretlek de kettesben is en mondom eloszor neki az a valasza hogy en is. nincs velunk semmi baj csak a buszke ferfi nehogy mar ki mondja az erzeseit mert az ciki. szerintem igy ereznek legbelul. tudom szar erzes de ez van!!!
2011. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak ilyen.Nekem se mondja mások előtt..meg utálja ha szivemnek szólítom.Nagyon szeret engem,egyszerűen csak mások előtt ezt szavakkal nem mutatja.:)Ölelések,csókok azért akadnak,de abból se túl sok,mivel a barátainkkal vagyunk és nem csak kettesben.
2011. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mind1,hogy a szülei,barátai,haverjai előtt vagyunk,megölel,megcsókol,és kimondja h szeret...:D

24/N,22/F

2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, úgy egyébként mindenből az látszik, hogy szeret. Tényleg megnyugtató, amit a házas hölgy írt az előbb.

De akarva-akaratlan arra gondolok, hogy ha szerelmes, akkor...

Egyébként bemutatott már, szüleinek is barátainak is, büszke rám, csak nem tudom ez rosszul esik.

2011. febr. 1. 20:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát próbáld ezt megszokni.Ha büszke rád és tudod,hogy szeret,akkor csak fogadd el.:) Eleinte nekem is szar volt,de ha kettesben vagyunk,akkor teljes mértékben kárpótol ezért.És ha belegondolsz,akkor a "szeretleket" leszámítva,szerintem tényleg nem baj,ha nem a barátok,szülők előtt nyaljátok,faljátok egymást.:)


Fel a fejjel,ne gondold,hogy nem szeret!

2011. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20:29 voltam egyébként
2011. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értelek én, de azzal nem érteke egyet, hogy lehet ezért kárpótolni kettesben...szerintem egy igazán szerelmes ember büszkén mondja 1000 ember előtt is, hogy Te vagy a mindenem..nem tudom, ez nem igazi rajongás szerintem. A szerelem legyen már erősebb mindennél...Én legalábbis ilyen vagyok. Én kimondanám mások előtt.
2011. febr. 1. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
a szeretlek szo NEM kozhelyes
2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem csak nem szereti kimutatni az érzéseit.
2011. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!