Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmed vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmed vagyok. Mit jelent/takar/sejtet a fenti mondat szerintetek? (A lány küldte a fiúnak sms-ben. ) Talán annyit jelent hogy szeretlek? Akkor miért nem azt írta, mert az olyan sablonos lenne, vagy csak nem biztos benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem:-S mármint, hogy mi a kérdés....

De ha nekem valaki ilyet küld sms-ben akkor szerintem egyértelmű, hogy szeret.

(Mondjuk valaki csak akkor a szerelmem ha együtt vagyunk. Ha nem vagyunk együtt akkor hogy lehetne a szerelmem? :-S ha meg együtt vagyunk nem kérdés, hogy szeret-e...bocs hogy elfilozófáltam...)

2011. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "szeretlek", csak rosszul fogalmaz. Ha tippelnem kéne, túl sok rossz fordítású angol/japán filmet látott, esetleg könyvet olvasott. Ezek igen meghatározóak a fogalmazásban, és sajnos tele vannak magyartalan kifejezésekkel.
2011. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy magabiztos kijelentés arra vonatkozólag, hogy hé bébi! Ne keres, hisz Én itt vagyok!


Bár azt be kell ismerni, hogy az sms szerelmi vallomások elég bénák -.-'


Szóval ez van

2011. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért szó szerint értelmezve ez annyit jelent, hogy te szerelmes vagy belém.
2011. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fordított esetben a szerelmem vagy kifejezés lenne helytálló
2011. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szerelmed vagyok. = Te szeretsz engem, szerelmes vagy belém. (Az nem derül ki, hogy én szerelmes vagyok-e beléd, de valószínűleg nem.)
2011. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valaki, aki nagyon biztos a dolgában...
2011. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sorry most látom a felkiáltó jel helyett pontot írtam, tehát helyesen: A szerelmed vagyok!
2011. febr. 2. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Felkiáltó jellel nyomatékosítva jelenti azt, hogy Te szerelmes vagy belém...tényleg a megfogalmazás a rossz:P:D
2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé egyértelmű. szeret! ennyi.
2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!