Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meik az a szó vagy mondat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meik az a szó vagy mondat, amelyet egy lány leginkább szeretne hallani egy fiútól?

Figyelt kérdés
de ha a lány nem jár a fiúval
2011. ápr. 20. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
főzök mosok takarítok, egyedül nevelném a gyerekeket, sokat keresek, saját házam és autóm van, és jóképű vagyok!
2011. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálad vagy nálam?
2011. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Luxus moszkvics slusszkulcs.

Na de komolyan... Bókolj neki, az bejön a lányoknak, de azért ne vidd túlzásba.

2011. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bmw,yacht,5 hitelkártya,szoli,buli.
2011. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Legyél helyes a többi nem számít. Ha ronda vagy, akkor bármit mondhatsz, csinálhatsz nem fogja érdekelni.

Egyébként lány vagyok.

2011. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Előző hozzászóló. Azért hidd el, hogy nem minden lány csak a külsőségekre hajt, mint ahogy nem minden fiú se. Ez csak a ribiknek kizárólagos, és elsődleges :p. És még csaj vagy? Jól el kéne téged fenekelni ezért keményen :)és még finoman fogalmaztam.
2011. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha nem vagy olyan jóképű, csak legyél jófej, legyél önmagad, poénkodj, a jó humor sokat számít, a lányok szeretik ha megnevetettik őket és persze bókolj neki.
2011. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésre is válaszoljak a lányok azt szeretnék hallani hogy te vagy az egyetlenem akiért a szívem dobog, senki más nem érdekel rajtad kívül mert Te vagy az én egyetlen királynőm/hercegnőm. Valami ilyesmit. Persze ezt ki kell nekik érdemelniük. ;) Csak úgy nem kaphatják ajándékba. Előző voltam.
2011. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt a szót amit a fiú szívből mond,és őszintén.legyen bármi is az a szó,a lényeg h őszintén mond neki.
2011. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!