Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a legjobb barátnőmb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a legjobb barátnőmbe? (20/L)

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Van egy barátnőm, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz, rengeteget voltunk együtt... mindaddig, amíg nem szedett fel egy pasit, aki kb az összes idejét elveszi. Mostanában a napi találkozók helyett, velem kb hetente találkozik, sosem ér rá, (tanulás miatt hétköznap, hétvégén meg a pasija miatt) nem járunk el már bulizni mint ezelőtt. És ez nekem nagyon hiányzik... Lehet hogy ebből kifolyólag, de volt már olyan, hogy egy buli után úgy éreztem szexuálisan vonzódom hozzá, és azóta így érzek. Úgy érzem kipróbálnám, milyen lehet vele az ágyban... Tettem is "viccből" célzásokat efelé, ő is válaszolt, de nem tudom, tényleg komolyan mondta-e? Most is nagyon hiányzik... :( SOS
2011. okt. 16. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmmmm... bocs de ebben nem tudok segíteni. De mindjárt jönnek a trollok, talán ők...
2011. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 greeen ***** válasza:
mit vársz?valószínűleg mivel a pasijával imád együtt lenni nem Buúzi,vagy lezbi!Jobb ha nem mondod neki komolyan mert félni fog talizni veled!
2011. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, vagy talán mégis igen, de biztosan valahogy úgy, ahogy nem tudom hogyan.
2011. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szexuális vonzalmadat igyekezz leküzdeni, és semmiképpen se célozgass felé. Amúgy ugye nem vagy leszbikus?

Te is keress magadnak egy fiút, vagy csapódj hozzá egy bulizós bandához, ha ez hiányzik. Értsd meg, neki is kell pasi, úgy ahogy neked is. Hetente elég, ha találkoztok, én az LB-mel még ennél is ritkábban tudok csak találkozni. Vannak még barátaid, nem? Ha nincsenek, hát keress! ;)

2011. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

najó... hogy kapj egy normális választ is, próbálok valami értelmeset összeszedni.


Lehet, hogy vannak benned más irányú vonzalmak is, ezzel nincs gond. Ha egy 100% hetero lánynak mondanál, mégcsak viccből is utalásokat arra, hogy kipróbálhatnátok, akkor szerintem egyből lehurrogna, és viszakozna a gondolattól. Namost. Ne mondd el neki semmiképp, hisz van egy fiúja, együtt van valakivel. Azt megmondhatod neki, hogy nagyon hiányzik, és hiányoznak azok az idők, amikor együtt töltöttétek a napjaitokat. Várd meg, erre hogyan fog reagálni, és remélhetőleg veszi a lapot, és észhez tér, rájön, hogy elhanyagolt téged. Ismét közelebb kerülhettek egymáshoz, és remélhetőleg meg fog oldódni a dolog. :) Ha a vonzalmat fontolgatod elmondani, ne tedd! Semmiképp... voltam hasonló szituációban és tudom, hogy nagyon, nagyon rossz dolog így elmondani valakinek, akiről mégcsak alig sejtheted, hogy hasonlóan érez irántad. Ezt tartogasd a jövő titkai közt, egyenlőre arra hajts rá, hogy megint együtt lehessetek! Sok sikert! :)

16/F

2011. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kevered a két érzést. Gyakran viccel meg minket az agyunk és keverünk össze érzéseket. Olyan nincs, hogy korábban nem vonzottak a nök, most meg bumm, beleszerettél. Illetve van, de minimális az esélye. Mondd azt neki, amit a 16F és ha utána is vonzódsz hozzá, akkor kezdd el vakarni a fejed. Tudod, szerintem ez is olyasmi érzés, mikor dobsz valakit, majd mikor neki lesz valakije, hirtelen mintha mégis szeretnéd.
2011. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 greeen ***** válasza:
45%
szerintem meg ez a válasz vagy tanács marhaság!Mármint a 16/F minibúzától!Próbálj emberi méltósággal is gondolkodni!HA igaz a barát,akkor nem xar le csak úgy ha van egy szerelme!NEm Visszaszerezni kell,és felróni neki,hogy mért nem vagyunk együtt!Ez egyértelmű jel,hogy mégsem olyan igaz barát!Sok barátság megy így tönkre,de aki igaz barát az nem feledkezik meg a másikról!Azért mert szól neki hogy hé foglalkozz velem is,ez az égvilágon semmit sem számít sőt mégjobban eltaszít,legroszabb esetben egy jó nagy balhé és hogy ne szólj bele mért vagyok együtt annyit a szerelmemmel stb...
2011. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez azért ijesztő, hogy 16 éves gyerekek már nagyban nyomatják a médiából eltanult toleráns maszlagot, hogy a homoszexualitással nincs semmi gond... szanálom.
2011. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

16/F vagyok: Miért lennék minibúza? Sosem érdekeltek a fiúk, de oké, megtapsollak, amiért jobban ismersz mint én önmagamat! ;) *taps-taps*


utolsó: mert, talán gondod van a homokosokkal? Akkor ne engem támadj, hanem őket, nekem nincs bajom velük, amíg rám nem másznak. Addig meg ne velem legyen nagy a pofád, hanem menj ki a felvonulásokra, és ott ugass a melegeknek, aztán megnézem, mikor 25 izompólós búza rádtámad és addig üt amíg lélegzel...

2011. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy félek, abban tényleg van valami, hogy nem is vagyok annyira nagy barátnője, ha most meg le vagyok ejtve! Bár sajnos én is csináltam hasonlót egy másik barátnőmmel, h amikor összejöttünk exemmel nagyon elhanyagoltam, de utána újra minden a régi volt! Lehet, hogy nekem is csak egy komoly kapcsolat kellene... ..nem tudom..
2011. okt. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!