Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam a szemébe vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam a szemébe vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

A barátomnak lehet van egy másik barátnője is rajtam kívül, sőt egyre biztosabb vagyok ebben. Mellesleg van egy olyan érzésem is, hogy csak kihasználni akar. Kicsit sok jel utal erre. És már vagy harmadjára h*lyíti a fejem. Elegem van.

Na a lényeg végül is az, hogy szerintetek kedvesen csaljam el egy találkára és végül mondjam el személyesen a vélemény (hogy milyen gerinctelen, hogy újra és újra feltűnik az életemben és szórakozik velem, megaláz. kihasználja, hogy nekem ő sokat jelent, vissza él ezzel. boldoggá teszi ha megnyomoríthatja még jobban az életem...stb.) VAGY pedig inkább hagyjam az egészet és ember számba se vegyem őt?

Az az igazság, hogy szerintem én meg könnyebbülnék, ha a szemébe mondhatnám a véleményemet, de ha szerintetek ez hülyeség vagy csak hülyét csinálnák magamból, akkor nem teszem.. Mit tegyek?


2011. febr. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban ő a hibás és nem te vagy egy ostoba ringyó, akkor ha leközelebb keress, hajtsd el a francba.
2011. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem kb ott csináltál hülyét magadból hogy ha mi azt mondjuk akk nem teszem :D én azt mondom h küldj nekem postán 1 77es jazzbass gitárt :D úgy fél milla :D előre is kösz


és most a kérdés: ha attól jobban érzed magad akk olvass be neki :)


19F

2011. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívd fel magad, jusson eszedbe miket gondoltál, mikor megtudtad és milyen szar érzés volt. Ha megvan a hangulat, feszülten, hazugságot nem tűrően vond kérdőre és ha ez első reakciója igazolja a dolgot, szívből küld el a fa*ba. :)


23F

2011. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd el
2011. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mondd el neki!! Meddig akarod ezt így még folytatni??:O
2011. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!