Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin ha a csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin ha a csajjal el megyek sétálni akkor mondjam a szemébe, hogy tetszik nekem, szeretem és szeretném, hogy ő is így érezzen vagy inkább csak érzékeltessem vele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NE! első randin semmiképpen sem! Aláhagyna hamar az érdeklődése feléd! Ne mond neki azt hogy szeretlek, ennyi idő után úgysem hangzana túl őszintén.


Menj el vele sétálni, ha úgy érzed akkor a kezét megfoghatod de többet első randin ne! Legyél titokzatosabb, hogy a csajnak továbbra is érdekében álljon veled találkoznia, és megismernie.


első randin nem szabad mindent elmondanod magadról.


Szóval óvatosan éreztetheted vele azt hogy milyen csinos, és jól néz, ki és te vonzódsz hozzá, és hogy meg tudnád őt szeretni.

2010. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első randin mondhatod hogy tetszik, de szerintem a vallomással várj még, inkább érzékeltesd vele a dolgot, esetleg csókold meg ha engedi.

L18

2010. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megmondanad neki h szeretned h o is igy erezzen? Nemlehet senkire raeroltetni... Am meg honnan tod h szereted ha ez az elso randid vele? Lattad mar elobe, vagy ismerkedes?
2010. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

még nem szeretheted, max kedveled :)

semmiféleképpen ne mondd azt neki, hogy szereted, mert ez nem így van. bókolj neki skat, randi végén egy csók szerintem simán belefér, persze, ha engedi. ha engedi akkor szabad a pálya sráác :D

2010. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent jo h a kerdezo valaszol a kerdesemre...ha ennyire nem erdekli a tema, miert irta ki?(bocs ha nem igy van)
2010. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az uccsót azt nem értettem(lehet bennem van a baj) am kösz mindenkinek
2010. ápr. 19. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
figyu 1 randin ismerd meg még jobban a csajt menj sétálni hivd meg fagyizni v vhova közbe dumáljatok és majd kialakul ne légy türelmetlen :) (hajrá) 13/F
2010. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző komentelö vok javítok: első randin
2010. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kk
2010. ápr. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!