Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél ebben? Adtam fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnél ebben? Adtam fel egy hirdetést expresz.hu-ra h munkát keresek. Erre irtak nekem 1 ilyen levelet. Ti hinnétek ebben? Tényleg kifizetik?

Figyelt kérdés

Feladó: Angelsclub (info-hu@angelsclub.eu)


Kedves hölgyem elöször is megértését kérem és ne vegye zaklatásnak

levelünket. Mi csak egy lehetöségre akarjuk föl hivni a figyelmét amivel

nem célunk bárkit is lenézni vagy megsérteni. Ez egy interneten

keresztül történö élö chat adás,ami végezhetö akár othonrol is de igény

szerint tudunk biztositani lakást erre a célra. A lakás általában 2

szoba, konyha, nappali berendezve kényelmesen a megfelelö számitogépes

fölszerelésel. Egy lakásban két személy lakhat .Az online chat erotikus

témáju viszont mindenki maga dönti el az adás tartalmát. Jellentkezésnél

az életkor és test alkat nem kizáro ok. Viszont csak 18 életévüket

betöltötteknek a jelentkezését várjuk. A foglalkozási idöt mindenki maga

dönti el, 24 orábol bármelyik idöszakban lehet csinálni. A ráforditot

energiához képest elég jol jövedelmezö. (napi 6-7 ora akár 100-150 eur

,ami több is lehet plusz orákal). A kifizetés bankszámlára történik 20

vagy 40 napos elszámolás. A további kérdéseire szivesen válaszolunk ha

ir az email cimünkre info-hu@angelsclub.eu . Ha ugy érzi hogy távol áll

öntöl ez a terület elnézését kérjük levelünkért. További szép napot.


www.angelsclub.eu


2011. febr. 2. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Webkamszex.A legsavanyúbb arcú ribik,akiket csak a Világ eddig látott.
2011. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem igaz,és nem hülyeség nem muszály az arcod is mutatnod,csak azt kell csinálnod amit az éhenkórász emberek a túloldalról irkálnak,tucatnyi ilyen oldal jött be mostanában úgy hogy érdemes utána járni melyik fizeti a legtöbb jutalékot,percdíjas a műsorod minél többen nézik annál több a gázsi,szóval ha ügyes vagy és jó a tested akkor érdemes igazából neki állnod ilyennek.
2011. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mér van tele helyesírási hibákkal?
2011. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdemes nekiállni, de úgy hogy ne tudják mások ki vagy, mert ha híre kerekedik akkor...

Amúgy meg a sok f@szverőnek köszönhetően lazán meglehet ilyenből élni szerintem, és még kockázat sincs, mivel nem érintkezel velük egyáltalán :D

2011. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 3. 13:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Én eddig nem gondolkodtam ilyenen, de mivel már egy éve befejeztem a gimit és regisztráltam a munka nélküli hivatalba, és nem kapok se melot se tanfolyamra nem mehetek. Nem tudok mit csinálni, valamiböl meg kell élni. Amig nincs más lehet h megprobálom, mivel nekem nincs olyan rokonom se szülöm aki segitene. Azt meg már unom h álandóan barátom vegyen nekem mindent. Eddig is vállaltam ilyen kissebb takaritást, v gyerekfelügyeletett de ebböl newm lehet megélni
2011. febr. 3. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább végezz el egy okj tanfolyamot, az első szakma ingyenes. Ne gondold, hogy gimi után már jó vagy, valamihez érteni kell.

Ennyi erővel elmehetnél rúdtáncosnak, vagy fotómodellnek, nem kell érteni semmihez.

Nem hiszem, hogy naponta lenne 6-7 órád arra, hogy nézd a monitoron keresztül, hogyan verik rád a f@szt. Szerintem nagyon rossz megoldás, főleg, ha barátod van/lesz, mit fog gondolni?

Végül is nem érintkezel velük, de nekem tuti nem lenne ilyesmihez gyomrom. Kit érdekel más farka webcamon keresztül? O__o

2011. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Uh!Azért az kemény,hogy van barátod,de a kamerába simán egy idegen ember kérésére mondjuk fenékbe raknád magad egy műpélóval.

Alapból egy rohadt megalázó szánalmas dolog,ennél még ha a mekibe mennél melózni az is jobb.

2011. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a meki tök jól fizet, menj oda.
2011. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!