Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne felállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság lenne felállítani egy ilyen hírdetést? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hey! 13 éves lány vagyok.

Anyunak megszűnik a munkahelye, orvoslátogató volt, még úgy két hónapig tud dolgozni. A végzettségével ezen az álláson kívül csak ápolónő lehet, és mint tudjuk, Magyarországon nem fizetik őket jól. Szóval minden bizonnyal, visszakell költöznünk apuhoz, ami nagyon nagyon nem jó...Anya egyszer viccből felvetette az ötletet, hogy kéne egy olyan férfi, akinek nincs pénze saját lakásra. És lakhatna nálunk, főznénk, mosnánk rá, és kölcsönös szimpátia esetén egy ágyban is aludhatnának, de van vendégszoba. Cserébe bekéne szállnia a rezsibe. Egyébként anyum 44 éves, csinos, okos szőke nő:) Szerintetek? Van, aki belemenne?


2011. ápr. 26. 01:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valami beteg állat biztosan bele menne és lehet téged is elkapna...a mai világban elég nagy a valószínűsége!
2011. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, de valami jóállású hapek tényleg kéne, nem akarok visszaköltözni apuhoz=(
2011. ápr. 26. 01:58
 3/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem főleg perverzek jelentkeznének majd a hirdetésre.
2011. ápr. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha van vendégszoba, akkor simán egy albérlő, de semmi ilyen hirdetés, mert tényleg előfordulhat, hogy téged is...
2011. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a kezdetben mindenki teszi a szépet, de a legtöbb esetben nem is anyud miatt, hanem miattad jönne a pasi. Előbb utóbb úgyis kijönne, de ki kockáztatná meg, hogy molesztáljanak vagy szexuálisan zaklassanak. Szerintem anyud sem menne bele.
2011. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oh=( Na mindegy..jobb ötletem nincs xd

Köszönöm a válaszokat:) Aludjatok jól.

2011. ápr. 26. 02:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó ötlet ez én belemennék ha anyud nem lenne hozzám öreg, vagy te fiatal:D És persze lenne munkám:D
2011. ápr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a megszólítást gyakorold
2011. ápr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te kerítőnő??

Inkább úgy hirdess,hogy szoba van kiadó,és beleírjátok mennyi a bérleti díj.Anyudnak nem kéne rá se főznie,se mosnia,és qrválkodnia..

2011. ápr. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tegyétek fel a hírdetést, de írjátok oda hogy csak nőknek
2011. ápr. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!