Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért b@szok rá mindíg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért b@szok rá mindíg?

Figyelt kérdés

Megint befürödtem egy csajnál...szokásos

Egyszerűen nemtom miért van ez mindíg, miért baszok rá mindíg.

Bejövök neki ezt tom...volt egy csávója akivel csak tal de nem volt semmi, közbe jöttem én a képbe, de megértettem h mással talgat, de ő tudta h én vele szívesen tal...erre a csávókámmal nem tal már...hanem annak haverjával...

Félreértés ne essék, a csaj nagyon normális, nem ez a gond...

csak miért b@szok rá mindíg???


2011. febr. 2. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk értelmesebben írhatnál.
2011. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igen tudom, csak rövidre fogtam...

az a baj, hogy ilyenkor semmi más nem nagyon jár az agyamba, csak az h megint elbaszcsiztam valamit...

2011. febr. 2. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy bejössz neki??

És ő tudja, hogy neked bejön?

2011. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudom...
2011. febr. 2. 23:49
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, nálam is van ilyen, aztán rájövök hogy csak egy kér apro hiba és azok miatt van elrontva.
2011. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lehet...én nemtom
2011. febr. 2. 23:50
 7/15 anonim ***** válasza:
néha az is baj ha sokat mosolyogsz pl... én erre is rájöttem :D
2011. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sokat nem csak ha kedvem olyan
2011. febr. 2. 23:56
 9/15 anonim ***** válasza:

hogy erted ne mosolyogjak a csajnak?

munkahejemen van egy csajszi, azzonal hogy meglátom felvillan a arcom, csak értheti hogy tetszik nekem?

(marha nagy vigorom van)

2011. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Jó a kérdés, lássuk csak!


Hát erre azt mondom, hogy a tipikus nagy könyvben megvan írva, hogy az a lány, aki általában bejön, vagy FOGLALT, vagy 100-300 km-re lakik LÉGVONALBAN, vagy nem akar komoly kapcsolatot (ez esetben ha randi oldalon történik a szituáció, akkor jön a " csak kiváncsiságból regisztráltam fel" duma....jaj hagyjuk már ezt...).


Ez a jobbik eset.


A totál ráb@szás ott kezdődik, amikor szimplán nem jössz be a csajnak... ettől már csak az finomabb, amikor még bunkó is veled, emellett beképzelt is, és veri magát a nem tudom mire...


És van a 3. kategória, ez kifejezetten a kedvencem, amikor egy csaj tényleg szép, nagyon szép, és tudja magáról, hogy isten bőkezűen bánt vele: gyönyörű, formás mellek, izgató combok, szép arc, dús, hosszú haj... ecetera és ennek fényében úgy viselkedik mint egy szűzkvrva... összebaszik minden hülye jöttment újgazdag papa fiával, meg csak azokat veszi észre, akik alatt több a lóerő... aztán cumi a hátsóülésen, meg a szokásos... és mikor számon kéred tőle, hogy mért egy ribi, le vagy tiltva mindenhol, és a csaj kikéri magának hogy az, mert spontán szerelemből szopott le 10 f@szt.


21/F

2011. febr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!