Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helotok tetszik egy lany de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helotok tetszik egy lany de nem beszelunk nagyon sokat szinte semmit, eszre vettem hogy orak kozbe szok nezni en ienkor en mindig zavarba jovok es hujesegeket csinalok. De ora hajt egy fiu es nem tom most mi van. I enkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
De en nem vagyok valami jokepu es meg kover is.
2009. okt. 23. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
A hujesegeket nem konkretan ertem csak kepletesen:
2009. okt. 23. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Menny oda hozzá, és beszélgess vele, persze ne egyből kezdj el rá nyomulni, legyél jófej vele, és ne mutasd ki, hogy tetszik, mert akkor akár el is felejtheted. Legyél türelmes, és legyél a legjobb barátja, de csak finoman. Lányok többsége nem a külső alapján választ, hanem hogy milyen a humorérzéked, mennyire vagy komoly, stb...
2009. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni.
2009. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!