Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szerelmes vers amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerelmes vers amit gitáron lehet játszani?

Figyelt kérdés
Ha van akkor melyik és hol találok rá?
2011. febr. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

google


1. nyisd meg a goole-t

2. szerelmes vers gitáron

3. böngész

2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel google nekem nem a barátom, ezért hiába is írtam be, nem adott ki találatot :)
2011. febr. 3. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Használj más keresőszót. Ha például nem ad ki találatot arra, hogy "Hol van Tatabányán kajálda?", akkor egyszerűen ösd be a Tatabánya és a kajálda szót. Ha erre sem ad, akkor használj szinonímákat, pl étterem.


A google egy gép, nem pedig gondolatolvasó. Ha jól kérdezel tőle, akkor jól fog válaszolni. Például a "gitáron lehet játszani" kifejezést lehet hogy nem tudja, de mit szólsz a "megzenésített" -hez?


IQ kérdése az egész. ;)

2011. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egy választ kértem, nem kioktatást... Tudom használni a google-t, nem vagyok egy 7 éves kispisti.
2011. febr. 3. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
á nincsen sajna. még nem irt senki olyat. :/
2011. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tudom használni a google-t"


A tanítás az a segítség legjobb formája, mert legközelebb már önállóan tudsz gondoskodni magadról. Az anyamadár is megtanítja repülni a fiókáit, nem pedog replül helyettük. A jelek szerint nem tudod használni a google-t, mert én találtam vele valamit, te meg nem.


Csak a nagyon beképzelt és sértett egójú emberek hiszik azt, hogy már mindent tudnak, ezért bármilyen tanítás csak "kioktatás" lehet.

2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!