Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről szóljon egy szerelmes vers?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szóljon egy szerelmes vers?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen is a lányok válaszát várnám!Lányok,ha kapnátok egy szerelmes verset egy sráctól,mi tetszene nektek,mi szerepeljen benne (miről szóljon)Én még nem írtam verset,de szeretnék valentinnapra a barátnőmnek írni és átadni egy plüssmaci mellett!2,5 éve vagyunk együtt!Kérlek segítsetek.Versszűz vagyok!!! :-D
2011. febr. 10. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de az én véleményem nem lenne jó a versedbe.
2011. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbàntani de ez egy eléggé hüje kérdés!!! Szerinted mirõl szòl a szerelem? Håt az èrzèseidrôl, ezt kéne kifejezni egy szerelmes versben is. De ez csak az én véleményem!
2011. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én úgy gondolom ,hogy egy szerelmes vers az a szerelemről szóljon...Szólhatna a golyóscsapágyakról is csak max hülyének néznek.
2011. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gondolom legyen története,mert ha csak hasonlatok vannak benne,akkor veszett dolog.

szeretném megsirattatni és tudom,h tudnék olyan szépeket írni,csak nem bírom csokorbaszedni.

2011. febr. 10. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sírni fog...
2011. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért is?
2011. febr. 10. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, inkább átölel, megcsókol meg hasonlók...

Nehéz elképzelni, hogy valaki sír egy verstől, főleg, hogy fiú, persze biztos van ilyen. Csak írtam, hogy ne legyél szomorú, ha nem így lesz.

2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aranyos volt a golyóscsapágy! :-D Jót nevettem
2011. febr. 10. 19:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Máskor olvasd el rendesen a kiegészítést!Én pasi vagyok és a barátnőmnek szeretnék verset írni!
2011. febr. 10. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiam, az irodalom házit inkább írd meg önállóan!

Viccen kívül: ha középkori trubadúr lennél, azt mondanám hogy jó ötlet. Ma a lányok kb 5%-a bukik erre, a többi legfeljebb rosszul lesz.

2011. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!