Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a fiúk nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúk nagyon alacsonyak ( legalább is a környezetemben), vagy én vagyok magas?

Figyelt kérdés

164 centi vagyok, de ha végigmegyek a suliban, vagy akkorák a pasik, mint én, vagy még ekkorák sem. 10-ből 2 fiú, ha magasabb, mint én, de ebből a 2 fiúból is csak 1 az, aki valóban magas.

Most felcserélődtek a nemekre vonatkozó magasságok, vagy csak én vagyok ilyen közegben ?

Normálisan, legyetek oly' kedvesek.


2011. febr. 3. 14:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

hát azt pl nem tudjuk hány éves vagy :D alsó 4.be még nem gáz :D


19F

2011. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Mi lenne a gáz ? :D

2011. febr. 3. 15:13
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
164cm-rel magas? :) dehogy, a fiúk a kicsik. nálunk nagyon ritka volt az ekkora magasságú fiú. az átlag biztos volt 180cm középiskolás osztályomban. én is 192 vagyok
2011. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

"Nem törpeváros, de a cigányok átlagmagassága alacsonyabb (férfiak és nők egyaránt)."


EPIC xDDD


Teljesen atlagos magassagod van, kicsik az emberek korulotted v nemtom az van amit fent is emlitettek... xD

2011. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hát, szívesen venném én is, hogyha kicsit magassabak lennének a fiúk az osztályomban.

Persze tudom, hogy erről nem ők tehetnek, csak hát néha rossz, amikor feléjül "tornyosulok"


Köszi az eddigieket :D

2011. febr. 3. 15:27
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol élsz, de nem így van, nálunk 165cm körüli a női átlag és 175cm körüli a férfi átlag.

Az osztályomban majdnem mindegyik fiú magasabb mint én( 180cm vagyok) van 2 méteres srác is, van jó pár 180 centis csaj is, szóval nem tudom miről beszélsz.

A fiatalok között nagyon sok a magas és alig van pár alacsony, főleg a fiúk között.

A másik variáció pedig, hogy te csak hiszed, hogy 164 centi vagy, közben meg 174 vagy több:D

Mérd le magad.

Felénk még az én 180 centimet is leszólják a csajok, hogy nem elég magas:(

Harmad sorban mit számít ki mekkora?Nem mi választjuk ezt meg, el kell fogadni.

20f

2011. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves 20/f!


Köszi a válaszod, az első és az utolsó kérdésedre a választ megtalálod a korábbi kommentjeimben. Tényleg 164 centi vagyok, itthon is lemértem magam, illetve orvos is lemért,s zóval tuti, hogy ennyi vagyok.

2011. febr. 3. 16:10
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, miskolc, már látom.

Ott még nem voltam, én székesfehérváron élek.

Hát nem tudom, mondom itt magasak az emberek ahogy leírtam, szerintem arra alacsonyabbak, majd odaköltözök és ott magas leszek:D

2011. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 160cm vagyok/L és a sulimba mindenki 180 felett van ( ált suli 8.) :D

utcára ha kimegyek, csak a 10éveseknél vagyok magasabb :D de amúgy ez már csak ilyen. yeti világ (: lassan a lányok magasabbra nőnek.

2011. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
sztem tök normális(oviba)!! :D:D én osztályomba 175 cm a legalacsonyabb!Én a 194 cm emmel a legnagyobb vok!! :D:D
2011. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!