Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy a párom rosszul csókol?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy mondjam el neki :S Nem akarom megbántani, de viszont ez nem mehet így tovább XD lassan már elmegy a kedvem a csókolózástól... :/ Ő állandóan csak úgy csókol meg, hogy egyből átdugja a nyelvét, meg túl gyors, meg ilyenek... Mit csináljak? Hogy mondjam el úgy, hogy közben ne érezze magát rosszul? Egyáltalán elmondjam neki?

18L


2011. febr. 5. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
mond neki h szereted az érzéki csókot amikor először csak a szátok ér össze és ugy "játszadoztok" picit.
2011. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem olyan még nem nagyon volt, max. amikor én kezdeményeztem XD
2011. febr. 6. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
megoldás: kezdeményezz te.
2011. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

hát.. én is szóvá tettem... mert bnőm a kapcsolat "elején" állat módjára a számba mászott..gyorsan csinált mindent meg stb.. nem éreztem benne érzelmeket...

ami pár napig oké volt.. aztán egyszer "véletlen" sikerült tőle lassú csókot lopnom.. ami sokkal jobb érzés volt.. érzékibb vagy nem is tudom.. nekem szimplán jobban bejött na..


elmondtam neki hogy a lassucsók nekem jobban bejön.

ebből ő levágta hogy a gyors "kevésbé".. kissé szarul esett neki.. ekkor jó ideig, pár hétig csak lassút toltunk..


most már azóta "rutinból" toljuk úgymond...

lassúval kezdünk és ha beindulunk átváltunk gyorsba.

mert a "gyors" az akkor jó ha az ember beindult már:)

és így utólag arra kellett rájönnöm hogy a bnőm az elején azért csinálta gyorsan mert hát.... na tessék adjátok össze a dolgokat.


de azt kell mondjam hogy ez a kevert mód a legjobb. lassúval érzékivel indítani és aztán átmászni a másik szájába vadállat módjára:)



igazából párom és köztem a probléma megoldás mindig k*rva egyszerű..


első lépés:

ha bármi probléma van elmondjuk a másiknak..még abba a pillanatba, vagy másnap, harmadnap... esetleg 1-2hét késéssel. a probléma súlyától és elviselhetetlenségétől függően


második:

ha szükséges párunk szájába rágjuk mit lehetne ellene tenni.


harmadik:

nem ragozzuk túl és többen nem hozzuk szóba.. ezáltal nem görcsölünk rá a probléma megoldására.. majd miután már szinte feledésbe merült a dolog ekkor azt vesszük észre hogy a probléma megoldódott "önmagától":)

2011. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is furán csókolt az elején, kb. rögtön a torkomig dugta a nyelvét. Aztán egyszer mondtam neki, hogy most szeretnék egy nagyon finomat.. :) És hát jött a szokásos. Mondtam neki hogy ez nem az a finom amire én gondoltam, hagyja magát, megmutatom. Azóta nincs ilyen probléma :)
2011. febr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!