Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok különösebben szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok különösebben szép lány, de mégis bejövök a pasiknak. Ahhoz meg túl kedves vagyok, hogy elhajtsam őket. Hogyan lehetne taplóság nélkül elhajtani őket?

Figyelt kérdés
20/L
2011. febr. 16. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Küldj képet:)

2. Miért akarod elhajtani őket?

2011. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Képet nem fogok küldeni, bocsi.

Azért szeretném elhajtani őket, mert 1. van barátom. 2.pedig az, hogy ezeknek a srácoknak/férfiaknak a nagy részét még csak nem is kedvelem, nem hogy szeretnék tőlük valamit.

2011. febr. 16. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

1. :((((((

2. Van barátod, nem kell ezen mit magyarázni. Ha nem értik, fogyatékosok. Látod én értem...És tisztelem, hogy nem vagy ribi.

2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, de olyan helyzet is felállhat bármikor, hogy szétmegyünk a párommal. Akkor mit tegyek? Egyszerűen nincs szívem megbántani őket.
2011. febr. 16. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

"Oké, de olyan helyzet is felállhat bármikor, hogy szétmegyünk a párommal. Akkor mit tegyek? "

Ezt most nem értem...Akkor ugranál oda a karjaikba??


Legyen szíved. Nem kell kedveségbből, néhány tuskónak adnod magad. Vagy vedd őket levegőnek.

2011. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,illetve voltam,sikerült túltennem magam rajta...Pontosan nem tudom hogyan,egyszerűen mikor van barátod mond meg hogy "bocsi de van barátom",mikor meg nincs akkor mond azt hogy "sajnálom de másvalaki tetszik akivel szeretnék lenni" ha meg kérdi h ki ne magyarázkodj;).Normális h rosszul esik majd az illetőnek,de az sokkal rosszabb ha összejössz vele és 2-3 nap múlva szakitasz (én már csak tudom...)
2011. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:30

Legalább ő megértett téged:)

2011. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nem vagy különösebbe szép, de különösebben okos sem lehetsz, már ne haragudj. ezen szerintem nincs mit ragozni, 20 évesen lehetnél már ott, hogy közlöd a sráccal, hogy nem érdeklődsz iránta. ennél humánusabb megoldás nincs, őszintén megmondod, hogy nem, mert barátod van, nem mert nem tetszel stb... mi ezen a nehéz?
2011. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:57...21:30 vagyok...


Bizonyos embereknél nehéz hidd el,mivel semmien képpen nem akarnak mást megbántani,nem ő az egyetlen aki már 20 és nem bir elutasitani egy srácot,ismertem én már 26 évest is...Lehet hogy ez is egyfajta mentális betegség ám érthető is ugyanakkor...


Kedves kérdező nincs veled probléma,semmi...Csak probálj meg úgy gondolkodni,hogy inkább mond meg neki az elején ha nem akarsz semmit,mert ha reményeket keltesz benne,esetleg összejössz vele az sokkal rosszabb neki...És ha már igyis úgyis megbántod,akkor inkább kevésbé tedd...Sajnos soha sem fogsz túdni mindenkit megvédni a fájdalomtól,az élet már csak ilyen,megbántasz valakit hogy a másiknak örömöt szerezz,és forditva...


Nem akarok én veszekedni,de megkérem a kommentelőket,hogy akik nem értik a kérdezőt ne tegyenek neki szemrehányást,evel rontanak a helyzeten,ami egyébként kis biztatással és akaraterővel javitható

2011. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak azt próbálom sulykolni, hogy legyünk már őszinték és ne bántsunk meg másokat ha nem muszály. rengeteg ilyen kérdés volt már, és mindegyikre ezt írtam és fogom is.

nem akarod megbántani a másikat jól van, ez szép és jó. de el kéne gondolkozni azon, hogy ha sokáig halogatja a lány az őszinteséget akkor sok fiú azt nagyon félre fogja érteni és később sokkal rosszabbul fog nekik esni. ezt azért mondom, mert volt ilyen tapasztalatom, hogy feltehetően kedvességből nem volt teljesen őszinte velem én pedig hülye mód azt hittem, hogy csak félénk és még idő kell neki a volt barátja miatt. utólag persze kiderült, hogy zárt kapukat döngettem. akkor baromira rosszul esett, főleg az, hogy nem volt őszinte, nem mondta meg mit gondol. ennyi talán elvárható, főleg ha valamit számít neked a másik. mert egy vadidegennél más, de ha valamilyen szinten kedveled a másikat akkor veszed a fáradságot összeszeded a gondolataid és megmondod neki, hogy mi a helyzet. ennyi.

23f

2011. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!