Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudta hogy róla van szó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudta hogy róla van szó?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, én is tetszem neki, de az én érzelmeim többek.

Na és kérdeztem tőle hogy mit érez egy fiú amikor szívat egy fiút, mondta ő még nem szívatott meg senkit, elkezdi téged szívatnak, mondtam hogy lehetséges, írta honnan veszed elhanyagol?Mondtam neki hogy nem épp ez az, csak hogy az a fiú nem akar barátnőt, hanem csak esetleg arra.

Én ezt pontosan nem tudom csak gondolom viszont 1 biztos hogy barátnőt ideiglenesen nem akar, és akkor erre írja nekem hogy rólam van szó?!

Na ledöbbentem, hisz annyi ilyen fiú létezik, ő még is sejtette.

Mire következtetnétek?


2011. febr. 6. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
én vagyok ennyire hülye, hogy nem értem ezt az egészet?
2011. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ú de bolond vagyok!!


Na és kérdeztem tőle hogy mit érez egy fiú amikor szívat egy lányt, mondta ő még nem szívatott

szóval lehet tetszem neki nagyon? és azért gondolta

2011. febr. 6. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, fellélegezhetsz:)
2011. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még a helyesbítéssel sem értem teljesen, de szerintem kombinálsz. (2.)
2011. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvaló ha ilyeneket kérdezgetsz hogy a saját nevedben beszélsz szóval nem zseni a srác és ő meg burkoltan megmondta hogy nem akar tőled semmit.(de ne keseredj el keress mást!!)
2011. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hol mondta meg hogy nem akar tőlem semmit????? :O
2011. febr. 6. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval bezsélgettetek, és kérdezted a csávót,hogy milyen ő (a fiá akivel beszéltél) hogy hogyan viselkedik amikor szivat valakit?

és erre a fiú mondta,hogy ő még nem szivatott senkit-> azaz téged se.. mer te úgy érzed,hogy te jobban szereted / kedveled őt mint ő téged..


na 4x kellett elolvassam,hogy megértsem,hogy még is mit akarsz tudatni velünk.. de szerintem is csak kombinálsz.. ő is kedvel téged, ha keresi a társaságod, főleg ha van miről beszélgetnetek.. de sztem ne mélyedj bele ilyen baromságokba.. majd ha akar v.mit lép.. vagy ha nem is mondja ki,hogy mit érez, vagy mit akar..

2011. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah én még mindig nem értem a történetet, de ha az a kérdés, hogy honnan tudhatta, akkor onnan hogy ha vki megpróbál általánosításba írni valamit, az általában magára vonatkozik, vagy a beszélgetőpartnerre.
2011. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne értelmesen fogalmazni? Talán egy-két írásjel sem ártana néha. Ahogy elolvastam az elejét, elment a kedvem attól, hogy végigolvassam.
2011. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!