Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy körül vagyok metélve?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy felmerült az ötlet hogy lefeküdjünk, de félek hogy mit szólna hozzá, ha meglátná. Az az igazság hogy amikor áll, ugyan úgy néz ki mint egy átlag fallosz, ugyan olyan használható, csak épp nem lehet rajta "húzogatni" a bőrt, viszont szerintem elég nagy meglepetés érné ennek ellenére, mert még szűz, és szerintem jobb lenne előtte közölni vele. De hogyan?

Én két hónap híján 15F vagyok, ő 16L.


Elég súlyos fitymaszűkületem volt 5éves koromban, és muszály volt körülmetélni, szóval aki zsidózni akar, az kérem hogy ne tegye.


2011. febr. 6. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem csak simán mondd el. Ha tényleg szeret akkor ezért nem fog máshogy viselkedni. 15/L
2011. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Mondd neki ezt: "Mielőtt még elkezdenénk, annyit szeretnék bevallani, hogy körül vagyok metélve. De sebaj, mivel úgyis szeretsz és én is téged, úgyhogy nyugodtan akciózhatunk :)"
2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Így:

Drágám: Körül vagyok metélve... Megnézed??? :D

2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Sehogy, te balf..ek, eloszor pettingeljetek! Grrrrrr...
2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha még szűz akkor úgyis mindegy. Egyébként támogatom a "Körül vagyok metélve. Megnézed?" ötletet. Nem kell ebből akkora nagy ügyet csinálni.
2011. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
75%
Nekem is volt olyan barátom aki körül volt metélve, és egyáltalán nem zavart, sőt tetszett is:) Szal emiatt ne aggódj!! (am nem zsidó volt, csak kiskorába műteni kellett betegség miatt)
2011. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
70%

Minek elmondani? Szerinted nem veszi észre? :)

Azt elmondod szex előtt, hogy mekkora és milyen vastag? Vagy hogy egyenes-e vagy görbe?


Ne parázz ezen, semmi nem múlik rajta.


Egyébként ha szűz, akkor nem is biztos, hogy tudja, hogy milyen az, amikor nincs körülmetélve. A végén még nem tudja, hogy mi ez és elijeszted.

Ha később szóbakerül, akkor meséld el, hogy mi volt. Ez nem olyan körülmény, amit feltétlen muszáJ(!) elmondani. Nem "átverés", ha nem mondod el (ellentétben pl egy nemi betegséggel).

2011. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az utolsó volt a leghasznosabb, és a "megnézed?"-es csávó :D


A helyesírási hibákért elnézést, siettem.

2011. febr. 6. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

"Figyelj édes, mondani szeretnék valamit. Nem éreztem eddig, hogy aktuális lenne, de úgy gondolom, ideje lenne elmondanom. Szóval 5 éves koromban fitymaszűkületem volt, és muszáj volt körülmetélni. Nem fog ez a szexuális életünk rovására menni, csupán gondoltam jobb, ha tudod így előre, és ne akkor lepődj meg, mikor először meglátod."

Jó lehet kicsit rideg vagy nem tudom, de ilyesmit hozz össze. :)

2011. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Turbocharger ***** válasza:
55%
Mond ki es kesz, ha szeret ugyis megert teged, egyebkent se szegyen ez. De ez csak az en velemenyem.
2011. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!