Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy körül vagyok metélve?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy felmerült az ötlet hogy lefeküdjünk, de félek hogy mit szólna hozzá, ha meglátná. Az az igazság hogy amikor áll, ugyan úgy néz ki mint egy átlag fallosz, ugyan olyan használható, csak épp nem lehet rajta "húzogatni" a bőrt, viszont szerintem elég nagy meglepetés érné ennek ellenére, mert még szűz, és szerintem jobb lenne előtte közölni vele. De hogyan?

Én két hónap híján 15F vagyok, ő 16L.


Elég súlyos fitymaszűkületem volt 5éves koromban, és muszály volt körülmetélni, szóval aki zsidózni akar, az kérem hogy ne tegye.


2011. febr. 6. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Erről beszélni sem érdemes, ez elég gyakori dolog. Ő sem fog előtte azzal traktálni, hogy mekkorák az ajkai.
2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
A hírnek örülnek a lányok, magának a körülmetélt pénisznek már sajnos kevésbé. Tapasztalat :(
2012. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Én is azt tapasztalom, hogy azt HISZIK, hogy jó lesz a körülmetélt pénisz és valóban, tovább lehet vele bírni, de ennek túl nagy ára van.... túl nagy :(
2013. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!