Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok milyen számotokra "az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen számotokra "az igazi pasi"?

Figyelt kérdés

hogy néz ki hogy viselkedik

milyen a személyisége

stb

amit csak tudsz írdle

kösz


2011. febr. 6. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

haj: passzoljon a szemhez

szem: passzoljon a hajhoz


tulajdonságok: vicces

okos de ne vigye tulzásba

kicsit lusta

jófej

helyes

jó társaság

megért

divatos

változó a kinézete

legyen tele meglepetésekkel ............

2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más ideállja van, de szerintem egy ideális pasi: udvarias, tisztelettudó, öszinte, kedves, jószivü,nem rémesen buta,humoros csak ilyen nem létezik :D Az hogy hogy néz ki meg hát egyén függö kinek mi a helyes pasi
2011. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na lássuk. Nekem a tökéletes pasi az először is ne legyen bányarém. Kicsit legyen izmos, a mellkasa legyen csupasz, ne legyen nagyon alacsony ( min. 168 cm ), az arcáról nem tudok írni, hiszen úgyis csak akkor fog meg ha meglátom. De a lényeg, hogy ne legyen összeérő szemöldöke és bajusza sem. Legyen aranyos arca. :)

Öltözködésbe sem szólnék bele, de azért legyen egy kis ízlése és ne vegyen fel nagyon b*zis ruhákat.

Belső tulajdonságok: legyen vicces, de tudja hol a határ, az udvariasság is fontos számomra. Nálam mondjuk úgy van, hogy a rossz- és a jófiúk is egyaránt bejönnek, de mindkettő bizonyos határokon belül.

Legyen szerető és szerethető, ne csalja meg a barátnőjét és legyen őszinte.

2011. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

külsőt is írjatok

de jó kép is

2011. febr. 6. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
a szem és a haj passzoljon?o: de nekem zöld a szemem,akkor fessem zöldre a hajam?;*
2011. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Belső: legyen kedves, ne legyen bunkó, legyen megbízható, őszinte, humoros, ne használjon ki, ne legyen buta, de okoskodó sem, fogadjon el olyannak amilyen vagyok

Külső:ne legyen nagyon csúnya, ne legyen se vékony, se kövér, kicsit izmos, magassága nekem nagyjából mindegy (165cm-nél azért legyen magasabb) ne legyen bajusza, se szakálla, legyen ápolt, öltözködése mindegy, csak ne legyen túl b*zis, és a mintás farmereket sem szeretem.

Ha már képet is kértél, mondjuk a teste legyen ilyen:

[link]

De ez is változó minden lánynál, van aki kicsit izmosabbakat szereti.

2011. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külső:

Legyen nálam magasabb, bár ez nem nehéz (161cm vagyok), az azért előny, ha nem 180centi feletti. Legyen egy kicsit izmos, épp annyira, hogy látszódjon rajta, hogy foglalkozik önmagával. Az nem olyan fontos, hogy milyen a haja (hosszabb, rövidebb, zselézett stb.), sokkal fontosabb az, hogy passzoljon a vonásaihoz, előnyös legyen neki az a haj. A barna szemek a gyengéim, de ez nem fontos. Ha szeretek valakit, akkor kék vagy zöld szemmel is szeretem, nemcsak barnával. Az öltözködés számomra fontos. Ezt nem úgy értem, hogy rengeteg ruhája legyen és hetente járjon shoppingolni, hanem úgy, hogy mindig az alkalomhoz illően jelenjen meg és tiszta ruhában. Fontos, hogy ápolt legyen. Ez alatt nem azt értem, hogy órákig csinosítgassa magát mielőtt elindul otthonról, hanem azt, hogy ápoltak legyenek a körmei, a haja ne legyen zsíros, a bőrére is figyeljen (ne legyen száraz, használjon testápolót), és legyen jó illata. Imádom a férfias illatokat pl. Axe stb. Ez végülis azt gondolom az alapvető higiénikai dolgokat jelenti.


Belső:

Először is rám nagyon igaz az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Hiába néz ki jól egy pasi és jó az illata, ha a belső nem stimmel felejtős az egész.

Számomra sokkal fontosabb a belső, de belátom, hogy a külső is számít, hiszen az első pillanatban meg kell, hogy fogjon benne valami ahhoz, hogy a későbbiekben találkozgassunk.

Legyen figyelmes és megértő, türelmes ( főleg szexuális téren, ugyanis 15 éves létemre nekem idő kell ahhoz, hogy odaadjam valakinek, plussz az első együttlét számomra igen fontos. Ez az idő pedig nem 1-2 hét, de nem is 1-2 hónap). Legyen okos és vicces, de tudja hol a határ. Ne akarjon okoskodni és tudja, hogy mikor van helye a tréfálkozásnak és mikor nincs. Legyen egy kicsit udvarias, romantikus, de ne vigyük túlzásba, mert én sem vagyok annyira romantikus alkat. 1-1x jól esik egy szál rózsa, vagy más virág, 1-1 bók, de ne csak ebből álljon a kapcsolatunk:)


Most úgy őszintén: túl nagyok az igényeim??!:/

Mert egy ilyen fiúval nem találkoztam még...Vagyis eggyel igen, de neki volt barátnője, most pedig, hogy szakítottak a legjobb barátnőmre hajt:(

15/L

2011. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!