Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyógyászok kedvesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászok kedvesek általában? Melyik jobb: nő vagy férfi doki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Igen, általában kedvesek.

Általában a férfiak jobbak - a nők többnyire nem szeretik a másik nőt (ahogy a férfiak szeretni szokták őket) - és néha szándékosan is fájdalmat okoznak.

2009. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
megerősítem, tapasztaltam már, hogy kedves női nőgyógyászt nagyon jónak mondtak, aki élőben mégsem volt jó, sőt, inkább le sem írom
2009. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
az elmúlt időbe sokszor voltam nőgyógyásznál, és biztosen merem álítani, hogy a nőgyógyászok kedvesek, de csak a férfiak!!!
2009. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is amondó vagyok,hogy férfihoz kell menni.Én sosem mennék nőhöz,nemtudok megbízni a női orvosokban,ami tudom butaság,mert nyilván vannak jó és rossz nő és férfiorvosok egyaránt,de nem tehetk rola,én igy érzek.
2009. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%

Én FF vagyok! én is azt hallottam vissza mindenkitől, hogy van, hogy a női dokik durvábbak, nem kellően körültekintőek, figyelmesek!

Ajánlani mondjuk azért nem tudok!! XDXD

2009. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Olyan is előfordul, hogy a férfi doki kedvesen bunkó...

Én első alkalommal kifogtam egy olyat, aki a vizsgálat kellős közepén nekiállt telefonálni, én meg ott feküdtem 10 percig kiterítve, a legnagyobb kínban...

Nem is mentem hozzá többet.

2009. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%
Én eddig csak férfihoz jártam, volt aki kedves volt, mások kevésbé. sztem sokkal fontosabb h szakmailag jó legyen. én évekig jártam az sztk-ba 2-3 különböző (pasi) dokihoz, és egyiknek sem tűnt fel h méhszáj-sebem van... a mostani (nagyon rendes) észrevette. viszont benne is csalódtam, mert a nagyim "rutinműtétjét" nagyon elcseszte:( szóval hiába kedves, ha szakmailag nincs a topon, ill. ha nem bízol meg benne vmiért.
2009. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindekettőhöz szar menni, főleg, ha nem ért hozzá, és úgy vizsgál meg, hogy utána ülni sem tudsz egy hétig.

Némelyik azt hiszi, hogy még a hullákon gyakorol éppen.

A férfiak kedvesebbek, a leszbikusok viszont szívesebben járnak nőhöz.

2010. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!