Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jobb egy férfi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb egy férfi, vagy inkább srác teste? Kérdésem az alábbiakban!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Itt próbálok beszerezni több infót,azzal kapcsolatban,hogy a lányok,nők,asszonyok,hogyan szeretik jobban a férfi,illetve fiú testét.

Szeretnék komoly válaszokat kapni,és kérlek hogy csak a lányok válaszoljanak...:)

Szóval az a kérdés merül ezáltal fel bennem hogy szőrös mellkas jobb,vagy a csupasz...

ezen kívül az egész test ha gyantázott,az izgatóbb számotokra,mintha szőrös az illető?

vagy ha szőr van valahol,az hol jobb?

Ez fontos számomra!

Kérlek komoly válaszokkal bombázzatok:)

Köszönöm előre is minden kedves csajnak,és hülgynek a válaszát:)

Üdv:)

további minden jót:)


2011. júl. 4. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a teljesen csupasz testet, mert mezítelen csigára emlékeztet. de meleges is. Jó ha van egy kis szőr mert az a férfias. ha túl sok akkor meg lelehet azt vágni nyíró géppel a megfelelő méretre.
2011. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik.

Számomra legyen szőrös, de nem jeti, csak minimálisan, olyan férfiasan. Nem kell sok szőr. De ha van az izgató.

De ha a pasi gyantázni szereti magát, akkor nem fogom neki megtiltatni. Csak nyugodtan. Ahogy jobban érzed magad.

2011. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Amúgy meg ha vki tetszik vagy már épp a párom akkor úgy szeretem ahogy van, ha csupasz úgy a jó, ha szőrös akkor úgy a jó. szóval mindenhogy tetszik nem a szőrszálakat nézem hanem h ki viseli :D de ha vki annyira szőrös mint egy medve akkor lehet jobb a gyanta viszont sokan vannak azok is akiknek ez is bejön.
2011. júl. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Szerencsére nem vagyok szőrös mint egy medve..:):)

De úgy gondoltam ezt meg kell kérdeznem itt:)

Én általában csak az intím részen vagyok borotvált-....csak hát vannak olyan filmek,amelyben azt emelik ki igazán h a férfi tiszta csupasz...mindenhol.

Köszönöm a válaszokat mégegyszer:)

Sziasztok!

2011. júl. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!