Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki szereti a kövér csajokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem..Hogyha az a csaj nagyon jószivű,okos,intelligens,igényes stb.Egyszóval MINDEN tökéletes benne, kivétel az, hogy kövér....Van olyan pasi aki tud szeretni ilyen lányt?

a kövérség alatt azt értem hogy olyan kb 170 cm magas és 110-120 kg.Jah és hozzáteszem hogy nem azok a csúfok és rondák csoportjába tartozik, mert elég helyeske:-)


Amúgy a barátnőmről van szó...Állandóan azt rebesgeti h ő nem fog kelleni senkinek,és én ezt nem hiszem el!!


Remélem lesz itt olyan pasi aki engem igazol :-)


Előre is köszi a válaszokat!


Jah és undoritó megjegyzéseket hanyagoljátok,nem arra vagyok kíváncsi!!!!!


2009. febr. 9. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, nincs sok önbizalmam, az alakom nem a legjobb, de nem hiszem azt, hogy a világon az összes pasi a külsőt nézi. Lehet, h nem a világ legizmosabb, legszexibb pasijának fog tetszeni, de biztos lesz olyan férfi aki nagyon fogja őt szeretni!
2009. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

:)

Létezik olyan pasi! Van is belőle bőven! És ha sokna nem a hülye társadalmi normáknak akarnának megfelelni, akkor még több pasi be merné vállalni! Csakhát sok srác a haverja előtt cikinek érezné, epdig igazábül egy jó kis húsos nőre vágyik, csak nem meri bevállalni...

Én ezt tapasztalatból mondom, a barátnődnek egy kis önbizalom növelésre is szüksége lenne, és amíg negatívan áll a dolgohoz nem is lesz jó tapasztalata.... szóval hajrá, egyszercsak nagyon el fog csodálkozni!!!! Adjam a telefonszámokat? :D

2009. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát jól jönne neki az biztos!:D

Jah,de előre leszegezem, hogy nem csak alkalmi kapcsolatra!!!

2009. febr. 9. 17:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A 20 kg-val súlyosabb barátnőm előbb kelt el mint én:)

Amúgy ha jól áll neki a súlya, akkor nem lényeg. Van akit kifejezetten a husi izgat, inkább meg kéne tanulnia a súlyát előnynek feltüntetni és kihasználni. A gebe csajok meg gusztustalanok, nem egy férfi mondja a környezetemben. És ők igazi férfiak, nem kis divatmajmok.

2009. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
van olyan pai bőven. pl az én bátyám ő egy nagyon jóképű inteligens művelt férfi és egy elég kövér, alaktalan és nem is szép lánnyal jött össze...ugy h elötte csak gebe barátnői voltak, 2 éve vannak együtt mostanra már bátyám is meghízott de jol áll neki:D szóval ne aggodjon lesz paija:D 18/l
2009. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
van aki a ducibb lányokra bukik. Ne parázzon a barátnőd, lesz barátja ;)
2009. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden a kisugárzáson múlik,nekem van olyan ismerősöm aki enyhén szólva nem az a nádszál alkat,körülbelü olyan mint akit leirtál,de látszik rajta hogy magabiztos,elfogadja magát olyannak amilyen,egészségügyi okokbol fogyott néhány kilót,de ő azt mondta nekem sose szeretne vékony lenni:-)Amugy arcra nagyon szép,és jófej is,és tényleg sorszámot húznak a fiúk körülbelül érte,van kiből válogatnia!
2009. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Van ilyen pasi, persze, mindenkinek más jön be.

Viszont az egyik korábbi hozzászólásra reagálva: Nehogy már azt higgyék itt egyesek, hogy akiknek a vékony csajok jönnek be, azok a "hamis társadalmi normák által agymosott" egyének...nonszensz. Nekik (nekem) ez jön be és kész. Mindannyian különbözünk, pont ez a szép, csak ne akard már megmagyarázni, hogy nekem miért az tetszik, ami.

2009. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Fényképet kérünk!

Amúgy nem írt ki vagy 20 választ, mikor feltetted? Sokszor volt már a kérdés.

2009. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, egyik osztálytársam összejött egy kb ilyen csajjal, mindenki meglepődött, de a lényeg, hogy nagyon szeretik egymást, már több mint fél éve ... a srác meg elég sok csajnak tetszik, persze most már hiába :P
2009. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!