Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki szereti a kövér csajokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem..Hogyha az a csaj nagyon jószivű,okos,intelligens,igényes stb.Egyszóval MINDEN tökéletes benne, kivétel az, hogy kövér....Van olyan pasi aki tud szeretni ilyen lányt?

a kövérség alatt azt értem hogy olyan kb 170 cm magas és 110-120 kg.Jah és hozzáteszem hogy nem azok a csúfok és rondák csoportjába tartozik, mert elég helyeske:-)


Amúgy a barátnőmről van szó...Állandóan azt rebesgeti h ő nem fog kelleni senkinek,és én ezt nem hiszem el!!


Remélem lesz itt olyan pasi aki engem igazol :-)


Előre is köszi a válaszokat!


Jah és undoritó megjegyzéseket hanyagoljátok,nem arra vagyok kíváncsi!!!!!


2009. febr. 9. 17:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

a 18.22es válaszadónak...

Nem hülyeség ez a "társadalmi normás" izé...

Mert szegény csaj járt is igy,hogy a szemébe mondta a srác, hogy az miatt nem marad vele...annyirsa nem erős a szerelme h a haverjai elött is felvállalja!

Persze Neked is igazad van,az nem elitélendő ha neked csak a sovány csinos csajok jönnek be!!Természetes!!De mint elöbb irtam elég sok olyan is van aki a "társadalmi normának" akar megfelelni...(sajnos)

2009. febr. 9. 19:01
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak, ezt elfogadom és teljesen igazad van, annyit akartam csak ezzel mondani, hogy mint minden esetben, ebben is vétek lenne általánosítani.
2009. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
(Aki szeretné megismerni az irjon privibe és összehozom vele;-))
2009. febr. 9. 19:44
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

fiú vok

most próbálom behatárolni magam előtt milyen lehet a 170 centis 110 kilóval

azt hiszem felülmúlja azt a lányt, akit nemrég szúrtam ki h milyen jó

ő kb 165 és 75-nek gondolom


akkor a barátnőd már eléggé testes lehet, szerintem van olyan férfi akit ez beindít, csak nem tudom hosszútávon létezik-e mert elsőre lehet h csak kíváncsiság


gondolom próbált picit fogyni a lány, de ezek szerint nem sok sikerrel. ezt nem megoldásnak mondom, de egy idő után ha nem jönnek a fiúk míg fiatal az elég egyértelmű jel.


ha viszont tényleg az a srác szerette, csak mások előtt nem merte felvállalni, akkor ez legközelebb is megeshet.

szerintem ebből a súlyból mindenképp fogyni kéne, egészségileg nagyon rosszat tesz.

2009. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Haliho :)

Én írtam azt a társadalmi normás szöveget. Nem általánosítottam, hiszen nem írtam semmi olyasmit hogy akkor minden pasi a duci lányokat szeretné.

Mindenkinek szíve joga hogy saját ízlése legyen, ha Neked a vékony lányok tetszenek, és ez nem azért van így mert másoknak akarsz megfelelni, nincs ezzel semmi gond.

De azért sajnos tény és való, hogy nagyon sok olyan ember van aki másoknak akar megfelelni és nem meri felvállalni saját "ízlését", mert mit fognak szólni....

Na, nem akarom tovább ragozni, akinek nem inge, ne vegye magára.

PEACE! :)

u.i.: telefonszámokat nem adok, azt csak poénból írtam :) Lesz majd neki saját "telefonszáma", csak nem szabad elkeseredni. Egyébként tényleg nem ártana picit fogyni, egészségügyi szempontból. A háziorvosa tud ebben segíteni.

2009. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sajonos nem igazán lehet rajta segiteni :S

Már rengeteg,el sem tudjátok képzelni mennyi fogyit próbált már!!De volt egy időszak amikor sikeresen ment le neki...amúgy ennél több volt sajnos:S tavaly sikerült neki 20 kilót lefogyni és nem is szedte vissza...de most megint csinál egy fogyit,ugyanazt amit akkor csinált és most már nem megy le neki!Amúgy neki ez a géneiben is benne van!Mert az egész család kövér náluk:S de ez már mellékes....

2009. febr. 10. 10:05
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a kissé ducibb lányok.. Mindenki más, őt így teremtette az Isten, ez van!
2009. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld rá, keressen egy jó orvost! Nem zsírleszívásra gondolok!

Lelkileg is át kell állítania magát, teljes életmód váltásra van szükség ha a fogyás mellett dönt!

De az eredeti kérdés, hogy lehet-e így pasija, igen, így is lehet, de azért tényleg tartsa szem előtt az egészségi kérdést!

2009. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én IMÁDOM a duci lányokat, szinte csak ilyen barátnőm volt :)

Hány éves? Hol laktok?

Még nem ígérek semmit, képet azért kérek. Majd adok én is.

27/F

2009. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan pasi.


Imádja.


:)

2009. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!